Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz ötlet szerintetek az...

Rossz ötlet szerintetek az Alexandra névhez második névnek az Alexa? Túl sok már úgy?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok és értelmetlen mert az Alexa név Alexandra névből szakadt ki.

Ez olyan mint ha valaki azt kérdezné, hogy jó ötlet lenne Andrea név mellé második névként Andit adni (mindkettőt elfogadott név)

2014. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem hagzik jól.
2014. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kegyelmezz meg a lanyodnak es ne b@ssz ki vele ennyire...Szerintem nem letezik olyan tolerans tarsasag ahol ezert nem rohogik arcon.
2014. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jó !!! Inkább Alexa helyett Aletta ...
2014. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A másik ötlet a Szandra lett volna, de lehet az is elvetemült ötlet.
2014. febr. 13. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:

A Szandra se jó...Hiszen az Alexandra becézése Szandra..

Miért nem tudsz a névtől elszakadni? Oké, első névnek választod az Alexandra nevet..Másodiknak válasszál olyat ami nem az Alexandra névből fakad, ered, nem a becézése.. Annyi szép név van.

2014. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alexandra Lilla


Ez szerintem sokkal jobban hangzik. A Lilla szinte minden névhez illik.


Ha mindenképpen alliterációt akarsz, akkor Alexandra Aletta, ahogy előttem is javasolták, vagy Alexandra Anna, Alexandra Anita, stb.


Az Alexandra variációkból egy bőven elég.

2014. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Katalin Kata vagy Zsuzsanna Zsuzsa nem lenne jobb?! Kérlek, ne tedd ezt a gyerekkel. Szerintem nem is anyakönyveznék így (legalábbis remélem), hiszen gyakorlatilag kétszer adnád ugyanazt a nevet.
2014. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!