Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani jó büfiztető...

Tudnátok ajánlani jó büfiztető pozíciókat?

Figyelt kérdés

Majdnem egy hónapos gyermekem súlya rohamosan nő, az eddig könnyűszerrel kivitelezett járkálós büfiztetés lassan nehézkessé válik, ráadásul császároztak, nem is nagyon kellene emelnem még.


Tudom, hogy én kényeztettem el, talán már végleg sikerült rászoktatnom erre a büfiztetési módra, de ha mégsem, meghallgatnék jó tippeket, amikkel hatásosan lehet büfiztetni anélkül, hogy járkálnék a babával.



2015. okt. 4. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Leülsz egy fotelba, heveröre vagy más kényelmes helyre lehetöleg picit hátradölve, a babát válladra fekteted és lassan símogatod a hátát. Így járkálás nélkül is megy, igen hamar böfizik, söt a legtöbb esetben el is alszik, utána csak be kell tenni a helyére.
2015. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megültettem úgy hogy kicsit előre dőlt végig én tartottam a mellkasát.Ez ha séta nem segített mindig bevált.
2015. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ma 18:28-as: egy HÓNAPOS gyereket hogy ültetsz?
2015. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem kifejezetten ültettem hanem mintha ülne és előredölne így nyomás alatt volt a pocija könnyebben kijött a büfi

https://www.youtube.com/watch?v=Hfe4FDddpbU

itt mutatja

2015. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!