Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám leesett az...

8 hónapos babám leesett az ágyról (45cm), mire figyeljek? Szegénykém 1 órán keresztül borzalmasan sírt. Fájhat valamije vagy csak az ijedségtől?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A miénk hét hósan esett le. Szintén nagyon sírt, ilyet még nem hallottam...Valószínűleg csak megijedt, bár attól is függ, mire esett. Miénk szőnyegre.

Ha nem hány, nem étvágytalan később és a szemmozgása is rendben, úgy gondolom nincs baja.

2010. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az ijedtségtől nem hiszem, hogy 1 óráig sír. Én a helyedben azonnal orvoshoz vinném, jobb félni, mint megijedni alapon. Ha beverte esetleg a fejét, annak komoly következményei is lehetnek.
2010. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hááát, hogyha egy órán keresztül sírt, szerintem jobb lenne elvinned a balesetire. Inkább vigyed potyára, minthogy baja legyen éjjel.

3gyerekes

2010. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem hányt,nem sokkal utána ebédelt,hogy megtörtént a baleset,szóval étvágya is van.Egyébként szőnyegre esett és háttal érkezett.

Nem folyamatosan sírt egy órát,hanem megszakításokkal,de ő egyébként nem sírós baba.Levetkőztettem megnéztem a kis testét,megnyomkodtam a hátát,hogy esetleg fáj e neki valahol,de nem jelezte.

2010. márc. 15. 14:13
 5/18 anonim ***** válasza:
Ijedtségtől maximum 5-10 percig sír egy gyerek. Remélem, már úton vagytok a kórház felé...
2010. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
bizony, én már rég elindultam volna vele a helyedben!!! Majd írj, mi volt, remélem semmi komoly...
2010. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ha megszakításokkal is, de ha egy órán át sírt, akkor valami nem OK. Szerintem is jobb félni, mint megijedni. Csak egy példa, hogy meddig tart az ijedségtől való sírás: kislányom (13 hónapos) tegnap esett egy nagyot. Mindegy is, hogy hogyan, a lényeg, hogy jókorát koppant a feje a padlón, ráadásul "pofára esett". Iszonyatosan bőgni kezdett, de kb. 1 percig tartott a sírás, megsimiztem, megn
2010. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
irány az orvos!! Aztán írd meg lett-e baja!
2010. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézesd meg, jobb félni, mint megijedni, mert azért egy órán át sírni, ha megszakításokkal is, az ijedségtől nem sír egy gyerek ennyit. Csak egy példa: kislányom (13 hónapos) tegnap esett egy jó nagyot, mindegy is, hogy hogyan, a lényeg, hogy jó nagyot koppant a feje a padlón (előre zuhant, mert megbotlott), igazából egész testével esett, nem lehetett kellemes, iszonyúan sírni kezdett, de kb. 2 perc múlva már újra "kommandózott". Természetesen megnéztem tetőtől talpig, hogy nincs-e baja, és figyelgettem egész este, hogy hogyan viselkedik, de szerencsére rendben van. Csak azért írtam ezt le, hogy lásd, hogy egy ekkor bazi nagy esés után, mivel nem volt baj, 2 perc alatt megnyugodott a manóm. Ha egy órán át sírdogált volna, Én vittem volna az ügyeletre.
2010. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Doki! Sok ez a sírás!
2010. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!