Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers sleep and play pelenká...

Pampers sleep and play pelenkát használ valaki?

Figyelt kérdés
Gumis lett a tépőzáras résznél? 4-es méret érdekelne.
2015. okt. 6. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
a tépőzár gumis, igen, a dereka továbbra sem az. szerintem a minősége nem változott, csak sajnos az ára :(
2015. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyi lett az ára? 3000-ért láttam a dm-ben. Máshol nem ennyi?
2015. okt. 6. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem használtam sosem, mert borzalmas. Nem is tudom, hogy adhatja ahhoz a Pampers a nevét.

Vagy active baby-t, vagy premiumot használtunk, az nagyon bevált.

Mindig akciósan vettem.

Legutoljára 6200-ért a 111 db-ost (zöldet)

2015. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mi benne a borzalmas, nekem ugyanúgy nem folyt ki belőle soha semmi, mint a new baby-ből, először azt használtuk, de aztán váltottam a narancssárgára, mert az illatát jobbnak találtam, meg persze az árát is. azóta is azt használjuk. Szerintem baba függő, amelyik baba hígat kakil és naponta nyolcszor, annak így is úgyis kifolyik a nagy számok törvénye alapján gyakrabban, mint annál a babánál, aki rendeset kakil napi egyszer kétszer.


szóval a tescóbol szoktam rendelni 2999 Ft-ért, de most már 3300 Ft... a héten a sparban 2499 volt, de nem volt 4-es, csak 3-as méret...így én is a DM-ben vettem annyiért amennyiért írod.

2015. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer kipróbáltam, de a fele csomagot inkább kidobtam, csak szabaduljak tőle. Nem kakilt a babám napi nyolcszor hígat (sőt inkább szorulásos volt), de egy tragédia az a pelenka. Van, akinek bejön, de keveseknek és az ár bizony itt tükrözi a minőséget.
2015. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor úgy látszik mi vagyunk a kivétel. olyannyira, hogy most próbáltunk olyat aminek gumis a dereka és a lányom borzasztó kényelmetlennek érzi alig alszik benne...inkább maradok a sleep & playnél
2015. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem az euró familybe 2600 Ft-ért,és nem akciósan.

Szerintem majdnem egy kategória a zöld pampersel.Főleg most hogy gumis lett a 4-es méret is.És az illata valóban jobb mint a zöldé,a zöldé valahogy borzasztó egy pici pisitől és egyből furi szaga van.

2015. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem de 23 hónapíg azt használtam merem mondani hogy jó volt,az illata is jó.Néha kifolyt a pisi mikor hirtelen sokat pisilt,de ugyan úgy a zöldből is kifolyt.Csak az ára volt jobb.
2015. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi sem szerettük. Akkor már inkább a tescos zöld csomagos pelenka. (Nagyon hiányzik hátul a gumi belőle, igy szinte használhatatlan volt.)
2015. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!