Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves kisfiam nagyon...

Fél éves kisfiam nagyon érzékeny, száraz bőrére a bőrgyógyász kétféle termékcsaládot ajánlott: Az egyik a babé, a másik a LA ROCHE-POSAY LIPIKAR. Kinek melyik jött be?

Figyelt kérdés
A babé termékei közül meg lehet venni pl. az urea testápolót, vagy a gyermektermékek közül kell választani?
2010. márc. 16. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám bőre is nagyon száraz. A BABÉ terméket használom. Ami kimondottan babáknak van, testápoló arckrém és a sampon. Mert nagyon koszmós is a fejecskéje. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Elötte minden félét próbáltam már de ez volt a legjobb. A keresztfiamnak is a babé jött be. :-) Igaz kicsit drága,de megéri az árát,mert jó is és sokáig elég.

2010. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is. Kb 3hónapos kora óta használjuk a Babé Urea testápolót. Gyönyörű a kis bőre:)))
2010. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi is babét használunk,nagyon jó.a fürdetőből nem a kimondottan babásat vettem meg.
2010. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi Babé-t használunk, de nem az urea-t, hanem a Babé Hidratáló testápolót. Ez a neve, kicsit drágább (4000 ft fél liter) de másfél hónapig elég ha napi kétszer használom.
2010. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!