Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudom az internetről...

Hol tudom az internetről megrendelni a "ga. Ma hővédő spray"-t és "Garnier Fructis Zsíros tövű, száraz végű hajra" termékcsaládot?

Figyelt kérdés

Ha lehetne akkor egy webáruháztól rendelném meg a kettőt,mert akkor csak egyszer kellene kifizetni a szállítási költséget.Egyébként ezeket meg lehet venni a Dm-ben is?


Nincs valami olyan kence,amivel siettetni tudnám a melír lenövését a hajamról??Lehet,hogy hülye kérdés! :D


2008. dec. 30. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A garnier termékcsaládot meg tudod venni Dm-ben vagy Rossmannban, én is ott vettem. A többit sajnos nem tudom.
2008. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tessék, a gamát kikerestem neked [link]

a másikról pedig (azonkívül,hogy nemtudom,hogy hol,de vszeg minden drogériában meg tudod venni a garnier termékcsaládot) szerintem ez nem túlságosan hatásos. nincs ilyen,h egy sampon mindent tud. szerintem vegyél inkább száraz hajra való sampont aztán hajvégápolóval kend be a végeit vagy használj valami balzsamot, de a samponról nem nagyon tudok jókat mondani.


nemhiszem,h siettetni tudnéd,de kereshetnél olyan színű hajfestéket amilyen a hajad és befestethetnéd vele és akkor észre sem veszed miköznem nől le, egyszercsak majd utoléri magát.:)

remélem valamit tudtam segíteni. jó hajápolást! :) egyébként próbálj ki házi készítésű pakolásokat is, mint pl a tojáspakolás, uborka, joghurt, ricinusolaj.. érdeklődj ezekről és talán találsz valamit ami vegyszerek nélkül teszi széppé a hajat. nekem amugy a syoss sampon nagyon bejött ettől annyira szépen csillog. tudom,hogy ez nem szerepelt a kérdésben, de azért remélem nem bánod,hogy leírtam. nha puszi:D

2010. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!