Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja a cukortól...

Lehet valami baja a cukortól a babómnak?

Figyelt kérdés
Miután hazamentünk a babával 3 naposan anyósom nálunk volt egy hétig, hogy segítsen. Sajna a picurnak már első héten hozzá kellett táplálni tápszerrel. Ez mellé kapott babateát. Ezt anyósom készítette, mert nagyon cefetül voltam.A gondom az, hogy 2dl teához 2 kávéskanál kristálycukrot is tett. És ez így ment egész héten, mire észrevettem.Lehet ettől valami baja a babámnak??
2010. márc. 16. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
baja szerintem nem lesz, nem is jó. ezután figyelj anyósra, az enyém is képes lett volna iylenekre. ő állandóan eteteni akarta, a 3 hónapos, csak anyatejet evő babámat..
2010. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére már elment. De mielőtt távozott adott még egy okos tanácsot: Tegyek a gyereknek a tápszerébe búzadarát. Attól jobban jóllakik, mint a vacak tápszertől. Normális??
2010. márc. 16. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem:-) Nyugi! Az első hetekben én is aggódtam mindenért:-)Egy deci teához 1 kávéskanál cukor nyugodtan mehet:-) Szerintem anyósod a Spock könyvből vette ezt:-)Sőt ha a baba nem tud kakálni cukros kamillás teát ajánlanak:-)))
2010. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A darát ne tedd bele, azért mondja mert régen így csinálták.
2010. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!