Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Receptötleteket várok 8...

Receptötleteket várok 8 hónapos babám részére, olyan összeállításra gondoltam, hogy zeller-sárgarépa-húsi?

Figyelt kérdés

Itt folytatom a kérdést:

A spenóttal nem tudok mit kezdeni, csináltam már krumpli-spenót-húsit, de van valami más ötlet, hogyan tudnám a spenótot más főzelékbe belekeverni? Vagy mi az új amit adhatok még?

Kapott már:

spenót-banán-krumpli

sütőtök-alma-krumpli-húsi

brokkoli-krumpli-húsi

zeller-alma-krumpli

krumpli-répa-sajt

stb.

ötleteket várok!


2010. márc. 16. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kapott már céklát is!

Cékla-krumpli-húsi


Párosításokra gondoltam (a főzés menetét nem kell leírni)!

Köszönöm!

2010. márc. 16. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az en kisfiam is 8 honapos.

Spenotot meg nem kapott ugy hogy arrol nem tudok nyilatkozni.

Nagyjabol nalunk is ilyesmik vannak.

Amit meg adni szoktam: a maj.Probaltuk mar az alma-krumpli-maj es a repa-krumpli-brokkoli-maj variaciokat.

A majat csak egy heten egyszer szabad adni de en csak 2 hetente adok mert a kisfiam nincs oda erte.

Nalunk ma brokkoli-repa-krumpli-husi volt a menu.

Szoktam csinalni borso-repa-krumpli fozeleket is kicsi sajttal a borsonak a hejat en meg leszedem.Ha fagyasztottat veszel arrol nagyon konnyen lejon ha csak viz ala tartod par masodpercre.

Aztan a rizst is kiprobalhatod mar jo puhara fozve nalunk a rizs-brokkoli-husi nagyon megy de a repa-alma-rizs-husi is vagy husi helyett egy kis sajt.

A rizst szinte mindennel tudod kombinalni mint a krumplit.

Amit most a napokba kifogok probalni az a paradicsom.

Le kell forrazni a hejat hogy konnyen letudjad szedni aztan johet ki kell magozni asszem meg kell fozni es akkor mehet mondjuk krumplival meg husival.

Azt mondjak h a babak szoktak szeretni.

Ja,kihagytam a cukkinit,Azt is megpucolni,kibelezni,kockara vagni es fozni.Repaval,krumpliva,almaval sok felekeppen lehet varialni.

Remelem tudtam egy kicsit segiteni.

8 honapos baba anyukaja

2010. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!