Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen vittétek ki...

Mennyi idősen vittétek ki elöször babátokat és mennyi időre? Kéthetesen már vihetem? Mennyi idöre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 1 hetesen kezdtem levegőztetni a babámat az erkélyen, 2 hetesen már lementünk, pedig decemberi.

Először 5 perc, aztán 10 perc... Amikor már babakocsival lementünk sétálni először (2 hetesen), akkor lent voltunk vagy 30-40 percet.

2010. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy ha nem esik az eső vigyem nyugodtan. - csak fel kell öltöztetni. Levegő nem árthat. Én így is tettem. Soha nem volt eddig beteg, de emberek közé csak pár hetesen vittem.
2010. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdheted, de előtte szokasd kicsit a kinti levegőhöz. Adj rá sapit és nyisd rá az ablakot 5 percre, utána kiviheted 5, majd 10 percre. Öltöztesd fel és semmi baja nem lesz. A friss levegő KELL a babának.
2010. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hetesen kénytelenek voltunk kivinni, mert ablakcsere volt nálunk (panelprogram), elköltöztünk Anyuhoz pár napra. Utána 2és fél hetesen már fél órát sétáltunk vele...az a lényeg, hogy mindig rendesen be legyen öltöztetve, de ne túlzottan, mert az sem jó, ha izzad. Ha viszitek kocsival is, meg babakocsival is, akkor a kocsiban ne legyen túlöltöztetve...
2010. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már császár után mikor hazamentük a korházból az 5. otthon töltött napon már mentünk babakocsival sétálni. Igaz augusztisi baba volt.
2010. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Augusztus eleji a babám,de mi csak 3 héttel a szülés után jöttünk ki "sétálni".Császáros voltam és hasfalműtétem is volt egy időben így nehezen ment a mozgás egy ideig
2010. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én decemberben szültem, és 2.5 hétig nem mertem kimozdulni vele!Minden nap beöltöztettük, ablakot nyitottunk rá!Aztán először 10 percre, aztán egyre többre!De elárulom az első alkalommal jól rámijesztett, mert úgy bealudt hogy nem tudtam felkelteni!Fél percig ráztam mire kinyitotta a szemét!Csak az utca végéig mentünk, de akkor volt először kocsiban, és a doki azt mondta mikor elmeséltem neki hogy valószínű hasonlóan ringatózott mint mikor a pocakban volt, és ezért aludt olyan mélyen!
2010. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen időben nyugodtan kiviheted.
2010. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom a kórházban intenzív osztályon volt. Onnan engedték haza. Ott, a csecsemős nővérek azt mondták, hogy nyugodtam ki lehet vinni kapásból is, kivéve ha nagyon erős szél fúj vagy esik az eső, hó. Ők kapásból azt kérdezték vissza, hogy miért gondolom, hogy más a levegő kint, mint bent a lakásban? És tényleg! Mondjuk emberek közé nem szeretem hordani még most sem a gyereket, pedig már 20 hónapos.
2010. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már egy hetesen vittem sétálni és két hetesen emberek közé!Azóta is rengeteget járunk társaságba,de nincs semmi baja!Sőt!Igazi kis vasgyúró!
2010. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!