Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Növekedési ugrásnál előbb van...

Növekedési ugrásnál előbb van a hatalmas alvás vagy a hatalmas evés?

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:

ez így értelmetlen :D

növekedési ugrásnál a baba étvágya ugrik meg. mivel a mell jó esetben annyit termel amennyi a baba igénye, így amikor hirtelen megnő a pici étvágya, nem termelődik 2-3 napig annyi tej mint amennyi kéne, ezért gyakrabban kell mellre tenni, így növekedik a tej termelés és a pici is így tud jól lakni mert szoptatás közben is termelődik.

tehát ezért szinte egész nap a cicin lóg, amitől elfárad egy mondjuk 8 hetes baba.

de nyilván aki tápszerrel pótol vagy eleve tápszeres a baba, esetleg anyuka rengeteget fej így nagyon sok tej van, azok észre se veszik a növekedési ugrást és a baba se fárad el annyira, hogy többet kéne aludnia

2015. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem mert elvileg utána vagy előtte (de nem tudom mikor) van egy nagy nagy alvás is!
2015. okt. 16. 13:00
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


csak összevissza olvasok erről mindenfélét

2015. okt. 16. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg! Csak ugye a Te babád sem olvasta a nagykönyvet, ami megírja hogy milyen leveket kellene követnie. Így hát úgy viselkedik ahogy neki jól esik :)
2015. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kislányom most esett át a 3 hónapos növekedési ugráson. Ő nem sokszor evett, hanem ugyanannyi alkalommal kb. másfélszer akkora mennyiséget, mint szokott, mert nekem sok tejem van (mértem az evéseit, mert gyanús volt, ezért tudom). És a legvégén volt egy nap, amit gyakorlatilag átaludt, csak enni kelt fel szinte, max fél órát játszott még. Szóval ebből kiindulva szerintem utána van.
2015. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk minden éjjel volt nagy alvás. Nem értem a kérdést, szerintem baromság. Nem kell ennyi mindent olvasni, a babád úgysem olvassa, úgyis azt csinálja, ami neki jó. Rá figyelj és kész. Ha éhes, tedd mellre. Ha álmos, ringasd el.
2015. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
miért baromság? olvassátok el a cikket... szerintem inkább érdekes. miért ne olvassak ilyen érdekes dolgokat az emberi fejlődésről?
2015. okt. 16. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Felőlem olvass, csak ne kérdezz hülyeségeket.
2015. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
te meg ne olvass még véletlenül se mert olvasni rossz
2015. okt. 16. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!