Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok babapudingot a babának?

Adtok babapudingot a babának?

Figyelt kérdés

A humana babapuding tartalmaz tehéntejet?

Az van ráírva, hogy 6 hónapos kortól adható.


2010. márc. 16. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Semilyen pudingot ne adj a gyereknek, még nagyobbnak se, tele van mindenféle nem emberbe való mű

dolgokkal.

2010. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Az más hogy mi van a dobozra írva és hogy valójában mit bír egy 6 hónapos baba emésztőrendszere feldolgozni.Igen tartalmaz tehéntejet,szerintem ráérsz kb.8 hónapos korában babapudingot adni.Én 7 vagy 8 hónaposan adtam a fiamnak babapudingot ,de rá 1-2 óra múlva robbanásszerű hasmenése volt és nagyokat szellentett.Viszont a Humana vanília ízű baby gríze bevált.
2010. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
7,5 hós a babám és grízeset illetve banánosat vettem
2010. márc. 16. 18:15
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Én adok, de az enyém 10 hós. Ebben a hónapban kapott először.
2010. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Az én lányom nemsokára 7 hónapos lesz, én vettem neki Humanat és megette, remélem nem lesz baja.Hozzáteszem szerintem nem.Végülis ez gyerek függő.Az rá van írva hogy 6 hótól adható.Az is mi van benne.Az meg megint más kérdés, hogy amit ráírnak elhisszük e.Az én lányom tápszeres, mellette bébiételt kap.Valaki abban sem hisz.Mert hogy amit magunk főzünk egészségesebb.Hát nem tudom amit veszünk zöldségek húsok milyenek?Mondjuk én hiába főztem neki eddig akármit semmi nem evett meg.Valamit meg ennie kell.Bocs hogy hosszú lett.
2010. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Az én kisfiam már sokszor kapott, soha semmi baja nem volt tőle.
2010. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Én is csak 8 hónapos korától adok neki, amit 6 hónapos kortól lehet. De nem minden nap. Szereti nagyon és semmi baja nincs tőle.
2010. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Az én lányom joghurtos bébiételt evett egyszer,d pudingot még nem adtam,nem is fogok.A tejpép tökéletes helyette egyenlőre.

Esetleg edd meg te,ha nem akarod neki adni.Én is mindig kérek a lányomtól a hamijából :-D

7 hós

2010. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem megpróbálhatsz adni neki,de először csak keveset és ha bírja akkor adhatsz neki.
2010. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nyugodtan adhatsz, én is fogok neki venni, 6 és fél hónapos. Az enyém már síma joghurtot is eszik, gyümölcsöset is, semmi baja sincsen.

2010. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!