Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogosan kaptam fel a vizet? M

Jogosan kaptam fel a vizet? M

Figyelt kérdés
Dobostortát kapott párom szülinapjára,jöttek vendégségbe nagymamámék,keresztanyuék és kérdezték,hogy nem kóstoltathatják-e meg babámmal,(5 hónapos lesz nemsoká) a habot a tortáról.Mondtam,hogy nem szeretném,hisz olyan kicsi még ahoz.Míg mosogattam és háttal álltam nekik mamám megnyalatta vele és keresztanyu bement a kicsivel a szobába gyorsan,hogy ne lássam a habot a száján és jót röhögtek,mondom mit csinált? Erre: adtam neki belőle! Azt hittem felrobbanok.Nem azért a kis habért,mert semmi baja nem lesz tőle,hanem,hogy mondom,hogy nem és sunyiba adják neki?! Nem mutattam,hogy haragszok,de elszámoltam 10-ig.Nektek is rosszul esett volna??
2015. okt. 18. 23:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Kiakadtam volna, de en hirtelen haragu vagyok. Mondjuk ennek elonye, h gyorsan meg is bocsatok. De h meg nevetnek rajta....pff
2015. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
jogosan! én kivertem és ki is verem ilyenért a balhét, mert nekem a tejallergiás gyerekeimnek adják a joghurtot stb. ilyen sunyi módon. és még mindig nem érti a sok. i.di.óta
2015. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
én biztos eljátszottam volna, hogy megijedek és azonnal azonnal hívjuk a mentőt, meg vegyük elő a gyógyszeres dobozból az epipent, mert a gyerek erősen allergiás mondjuk a kakaóra...akkor nem röhögtek volna annyira ;)
2015. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Már bocsi, de szerintem pont ezért röhögtek ki téged a hátad mögött, meg vették semmibe a kérésed, mert ennyire nyámnyila vagy, hogy nem állsz ki még a saját gyerekedért sem.

Normális ember 5 hónaposnak nem ad dobostortát, még a tejszínhabját sem.

Ha az én lányommal kóstoltatták volna meg, nem tette volna zsebre azt amit mondtam volna akárki csinálta volna.

2015. okt. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Rosszul tetted, hogy nem mutattad a haragodat. Így úgy vehetik, hogy a kérésedet máskor is megszeghetik nyugodtan.
2015. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtatok! Én sem vagyok haragtartó,de mióta megszületett a babám jobban odamondogatom,mert dédi hajlamos ilyeneket csinálni,meg belekotyogni mindenbe.Van,hogy elengedem a fülem mellett,de nem mindig sikerül.Még jó,hogy a szomszédban lakik.:-D
2015. okt. 19. 00:01
 7/27 anonim ***** válasza:
5%

Ilyenek a keresztanyák/nagyik. Elkényesztetik a gyereket, de korántsem kell ennyire kiakadni.

Te is beláttad, hogy nem lesz tőle semmi baja.

A felnőttekben kivált egyfajta kényszert, hogy kényesztessék a piciket.

Talán azért is csinálták, hogy észhez kapj, nem kell annyira védeni a kicsiket. Engedd, hogy minél több ízt kóstoljon, és felfedezzen dolgokat.

2015. okt. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Annyit azért megjegyeztem,hogy hiába mondom,hogy NEM mégis adod neki az édességet?? De mellé beszélt,én meg lenyugtattam magam,nem akartam megbántani.Észrevette,hogy nem tetszik,biztosan nem csinál ilyet többet.
2015. okt. 19. 00:05
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

" Engedd, hogy minél több ízt kóstoljon, és felfedezzen dolgokat."


Engedje meg a nagy lofaxt.

2015. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy kényeztetik meg minden.De az,hogy semmibe veszik a szavam? Ezen mérgelődtem jobban.Lehet,ha nem látnám minden nap,nem így gondolnám,de néha kicsit sok.Amúgy imádom,nagyon jó szívű,próbál segíteni,csak néha akkora türelem kell hozzá,mint a gyerekhez.:-) Köszi a véleményeket,aranyosak vagytok!
2015. okt. 19. 00:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!