Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan érzem magam rosszul,...

Jogosan érzem magam rosszul, mert a 20. szülinapom után 3 nappal egy bögrét kaptam a családomtól?

Figyelt kérdés

A szülinapom napján, szinte senkit nem is érdekelt, hogy szülinapom van, aztán rá 3 napra kaptam egy sima bögrét..

Ha még szegények lennénk akkor azt mondom, hogy nem baj, ennek is örülök. De éppen előtte lett véve 10 ezerért csak úgy egy új dekorlámpa itthonra, és a szülinapom utáni hétvégén is elmentek vásárolgatni minden féle egyáltalán nem létfontosságú dolgot, és annak is a vége 20-20 ezer volt..

Nagyon rosszul érzem magam, hogy ennyire nem foglalkozott senki a 20. szülinapommal, hogy mindenkit egybevetve, ha minden ajándékom felsorolnám, nem kell sorolni, mert azt az egy bögrét kaptam és abszolút semmi mást. A húgom ezzel ellentétben mindig rengeteg jó dolgot kap, és csak pár nappal van korábban a szülinapja, mint az enyém.

Miért sz_rnak le ennyire? Még együtt lakok a családommal, és soha nem csináltam olyat, ami miatt rosszabb lennék pl a hugomnál..


2014. okt. 21. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem tőlük kérdezed meg???
2014. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Felkoszontottek? Az a lenyeg, szoval ha igen, nem lettel elfelejtve. Ertem en, hogy nagy nap, nagy ajandekot vartal, de a megemlekezes a lenyeg, majd kesobb felfogod.
2014. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot:)


Szerintem jogos, hogy rosszul érint, főleg ha húgnak normális szülinapja és ajándéka van. De sajnos az élet nem igazságos. Majd lesz, amiben neked kedvez jobban!

2014. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Ezt vadidegen emberek nem fogják tudni neked megmondani.

Kérdezd a családodat.


Én meg annak örülök, ha senkinek nem jut eszébe a szülinapom, mert nem ünneplem. :D

2014. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem amit tavalyi szülinapomra mondtak, hogy majd kapok, azt megkaptam idén. Ez se rossz, mi? Nekem is az volt tavaly a huszadik. Mellesleg olyan ajándék, hogy el sem mondom inkább... Aztán ott van unokahúgom akit állandóan szidnak meg veszekednek vele a viselkedése miatt, ő meg kapja a telefont meg tabletet meg épp amit kitalál. Én karácsonyra sem kaptam semmit.
2014. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Jogos. Nekem is rosszul esne.

Egy torta vagy házisüti, egy kis kedvesség, törődés jól esett volna. Ajándék nem is kell, csak érezd, hogy törődnek veled.

Ezt egyébként csak te tudhatod, hogy miért van így. Mi nem ismerjük a családodat. Szerintem nyugodtan mond el a szüleidnek, hogy furán sikerült a szülinapod és hogy volt-e valami okuk rá, hogy nem foglalkoztak vele.

2014. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Elkepzelni sem tudom.. egy bogrenep a kolleganomnek is tobbet adok szulinapjara. Nalunk minden szulinap,unnep a csaladban, sajnalom, h nalad nem igy van! lassan elkoltozol es majd a paroddal, gyerekeddel meghitten unneplitek!
2014. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
A bögre az ötlettelenség és az érdektelenség jelképe, mint ajándék. Általában csak muszájból szokták adni, ha nincs egyéb ötletük és nincs is kedvük ezen agyalni. Tehát igen, jogosan érzed magad rosszul.
2014. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%
Ezen a jeles napon te megköszönted anyádnak, hogy a világra hozott ? Nem téged kell ünnepelni, hanem anyádat.
2014. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

#9

Jajj nehogy már minden anya előtt le kelljen borulni, csak azért mert megszülte. Nyilván nem teljes önzetlenségből tette. Ez akkora baromság, minthogy az öregeket tisztelni kell a koruk miatt, Nem az ÉRDEMEIK miatt, hanem az ÁLLAPOTUK miatt! Mekkora hülyeség.

2014. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!