Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név szebb? Boróka vagy...

Melyik név szebb? Boróka vagy Zselyke? Adnátok valamelyiket a lányotoknak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 13:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Kerdezo, egy jo tanacs Azt add, ami neked tetszik.

Senkinek semmi koze hozza, a nevehez meg hozzano.

En epp ezert senkinek nem mondtam meg mi lesz a fiam neve egeszen addig mig meg nem szuletett. Csak a ferjem es en tudtam. Igy nem kellett hallgatnunk, hogy ki mit szol, mert abszolut a mi kettonk dolga.

Ezert nem is ertem ezeket a neves kerdeseket.

2015. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
Ha neked tetszik, akkor add. Egyébként sem egy újkeletű, megbotránkozásra okot adó név (ismerek 40 éves Borókát), de ettől még nem kell, hogy mindenkinek tetszen. És hidd el, nem is fog, bármit is adsz. A rokonok meg majd megszokják.
2015. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
szerintem olyat érdekes választani ami felnőttnek való névként is megállja a helyét...őszintén szólva, komoly, vezető beosztású üzletember mondjuk egy pénzügyi cégnél...mint Boróka...:) kislánynak lehet hogy cuki (mondjuk szerintem nem az) de tételezzük fel kislánynak még való...egy 30-as nőnek szerintem nem való.
2015. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik, de ha muszáj lenne választanom, akkor a Borókát választanám.
2015. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Boróka tetszik, Zselyke nem.

Én is azt tanácsolom, hogy azt a nevet adjátok, ami nektek tetszik. Tudom, rosszul esnek az itteni válaszok, de ne ez alapján döntsetek. (Saját tapasztalat)

2015. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik, a Zselyke meg főleg nem...úgyhogy a Borókára szavazok.
2015. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A Boróka éppen az a név a kettö közül, ami gyereknek is meg felnöttnek is használható.


A Zselyke egyáltalán nem hangzik szépen, és igen elcsépelt lett az utóbbi idöben.

2015. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem a Boróka tetszik. :)
2015. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
A Boróka nagyon szép,én is hasonló neveket válaaztottam mikor még pocaklakóm volt aztán a 20 hét környékén kiderült hogy kukis így a neve Bátor lett :)
2015. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Azt a nevet add,ami Neked jobban tetszik. Szerintem mindkettő szép. Az én kislányom Csenge,mindenképpen ősi magyar nevet szerettem volna.A családban szinte mindenki ellenezte,de nem hagytam magam ,és jól tettem :)Ha fiú lett volna akkor Koppány,Levente vagy Hunor.Na gondolhatod,hogy ezen mindenki kiakadt:)
2015. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!