Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név szebb? Boróka vagy...

Melyik név szebb? Boróka vagy Zselyke? Adnátok valamelyiket a lányotoknak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 13:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! Továbbra is azt érzem, hogy az én kislányom becsomagolva ül az út szélén, és várja, hogy jöhessen, és azt szeretné, hogy Boróka legyen. Lehet, hogy lesz második neve is, talán az enyém lesz ami szokványosabb és akkor mindenki megnyugodhat :)
2015. okt. 21. 12:23
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed, hogy a kislányod neve Boróka, akkor ne habozz, add azt neki. Ne beszélj róla senkinek - a párodat kivéve -, akkor nem köthetnek bele, amikor meg megszületett, akkortól ez a neve.

(Második név szerintem fölsöleges, csak gondok lesznek belöle, a rokonság egyik fele az egyik nevet, a másik meg a másikat használja, késöbb meg bonyolult mindenhol a hosszú nevet adni meg)


A rokonság lehet, hogy eleinte csodálkozik, de hidd el, mire egy hónapos lesz, mindenki megszokja, hogy a gyereknek ez a neve.

2015. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A Boróka nem rossz. :)
2015. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem a Boróka nagyon szép név.
2015. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!