Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megeszed a baba maradékát?

Megeszed a baba maradékát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyérted amit a kicsi meghagy?Ha olyan amit én csináltam és nekemis izlik akkor igen ha üveges bébikaja akkor nem.
2010. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előtte megkóstolom, de ami marad, bizony kidobom.
2010. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát az üveges kajákat, meg a tápszert nem. De ha "rendes" kaját hagy meg (felvágott, kenyér, virsli, sajt, gyümölcs), azt általában elfogyasztom.
2010. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak a tejpépet, mást nem.
2010. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A desszerteket, gyümis dolgokat, én főztömet, szóval ami finom, azt meg. De az üveges babakaják, a zöldségesek, húsosak szerintem borzalmasak, azokat a kutyánk eszi meg jóízűen. :) Így legalább semmi nem vész kárba! :D
2010. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Simán! Főleg gyümit (üvegeset is) meg rendes kaját. ;)

(A pépesített főzeléket nem.)

2010. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Változó, attól függ épp mit evett.
2010. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tejpépet nem, de a gyümit általában igen, meg a főzeléket is, csak kicsit megsózom. Akár üveges, akár saját főztöm.
2010. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mi csak ketten vagyunk, így én alkalmazkodom, azt eszem, amit ő. Úgy értem, hogy már 19 hónapos, és van valamiféle rendszerünk, halas nap, csirkés, májas, céklás... Minden nap többféle zöldség. Ez jót tesz az én egészségemnek is, az egyetlen pozitívum az egyedüllétben.
2010. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!