Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Recaro young sport 9-36kg...

Recaro young sport 9-36kg gyerekülést érdemes megvenni? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a pici most is recaro baby hordóban utazik (3 hónapos) és a nagy pedig 9 hónapos kora óta a young sportban és már megvettem neki a Monzát ami 36 kg-ig jó, ha kinő az ővéből és a pici is a hordozóból, akkor átülnek egyel nagyobba. Én nem bántam meg, nagyon jó, a lányaim szeretik, kitűnő a töréstesztjük és nagyon tartósak. Nekünk a fekete plüss huzat van (szükre bőr van az autóban és ahhoz nem akartam színeset), egyáltalán nem kényesebb, mint más szín. Mosható és könnyű szétszedni is az ülést. Én jó szívvel tudom ajánlani. Az ára kicsit húzós, de ezért minőséget kapsz legalább! Ha megteheted, azt javaslom, hogy Recarot vegyél a gyerekdnek.
2010. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csatlakozom, a fiam és a családomban lévő másik 3 baba nevében is mondhatom, teljesen rendben vannak:)) csak ajánlani tudjuk:)

ha az ára sok, nézd meg az stm starlight sp-t. 1 gyártó, vagyis az stm gyártja a recarot, csak gagyibb huzatot tesznek rá, (nyáron izzadós), ezért kb 10.000-rel olcsóbb.

bár most ha jól tudom épp akciós a brendonban, 60.000 talán.

2010. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ma megyünk a Brendonba és megvesszük.:-)))
2010. márc. 18. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:

a III. kerületben a királyok útján van a forgalmazó, kérdezzétek meg, hátha olcsóbb. www.rrracing.hu

ha még nem késő...

2010. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem budapesti vagyok,hanem vas megyei.Tegnap megrendeltük Szombathelyen.Jövö hét végére meglesz.:-))
2010. márc. 19. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!