Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb sport babakocsi?

Melyik a legjobb sport babakocsi?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ami jó tömegközlekedéshez.Legyen könnyű,könnyen kezelhető és persze kényelmes a kicsinek.

Most bertoni foxynk van,de ebbe egyszerűen nem tud aludni.

Ja és ne legyen túl drága:)

Linkeljetek is légyszi,ha tudtok:

Köszi!!!


2011. okt. 5. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]

Szeretjük, könnyű vele mozogni és jókat szundizik is benne, ha elfárad.Egyetlen hátránya, - szerintem - hogy az ülés állíthatósága elbírna még egy fokozatot, felfelé. Kb. 15e-ért vettük akciósan.

2011. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, ernyőre csukható, elég jól le lehet dönteni. Ami miatt ezt választottam: a képen nem látszik, de a tetőnél van egy pluszban lehúzható rész, így nem süt a szemébe a nap (igaz, már nem sokáig élvezhetjük a napsütést:( ), és szintén a tetőn van egy felhajtható ablak, ami alatt átlátszó rész van, így látom, éppen mit csinál, merre néz, rajta van -e még a sapka. Amit még imádok benne: van alul kosaras rész, tele tudom pakolni. Tetőrész fixálható.

Nem tudom, mit értesz "nem túl drága" alatt, én akciósan 18-ért vettem üzletben.

2011. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Pereko Pliko P3 van, de ez elég drága. Mi is használtan vettünk, de nagyon szeretjük. Könnyű, könnyen irányítható, kényelmes. (Viszont tömegközlekedni egyszer próbáltam vele, katasztrófa volt, akármennyire is könnyű, szuper kocsi. Úgyhogy buszozni/metrózni inkább mei tai-jal szoktam, sokkal egyszerűbb.)
2011. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenünk van, egyszerűen imádom! még csak 8 hós a kislányom, de ez már a 3. babakocsink és végre úgy tűnik megtaláltam az igazit:) könnyű, tágas, kislányom is nagyon szereti és én is könnyen emelgetem!

2011. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Hány kg kb ez az aveo?

2011. okt. 5. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:

espiro magic 3, ill.4

dönthetőnek kell lennie?

2011. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha dönthető lenne mert ha megyünk valahová tudjon aludni is benne.
2011. okt. 6. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:

EZ amit írtam espiro, ez dönthető. Kb minden márka gyárt hasonlót, a bertoni is. Az olcsóbb is. Dönthetőek, majdnem vízszintig, de élőben nem láttam még őket, hogy milyen a minőségük.

PL a coletto aveohoz hasonló a quatro infinity (sidra bt-nél 25000), ezek masszívabbak, mint az espirok.

2011. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!