Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hónapos anyatejes baba...

Négy hónapos anyatejes baba eddig 4-5 naponta kakált, ma meg hirtelen háromszor is. Lehet hogy a fogzás?

Figyelt kérdés
Ha nincs különösebb baja csak olykor nyűgösködik, és azthiszem rágja az öklét akkor nem kell aggódni nem? És ez így egyértelműen a fogzás-e vagy pedig lehet csak úgy is hogy egyszercsak többet kakál? Nagy nyáladzást pedig amúgy nem észlelek..

2015. okt. 30. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg változott az emésztése. De az is lehet te ettél valamit amitől más lett. Szerintem nem a foga miatt. Az hogy rágja az öklét az sokmindentől lehet. Lehet, hogy most fedezte fel és érdekli, tanulmányozza. Így ismer meg mindent. A szájába veszi, mint egy tárgyat.
2015. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ahogy fejlődik mindig más lesz kicsit. Most az emésztőrendszere alakult át, fejlődik. Szószerint kívül belül :) . Lehet innentől minden nap fog kakilni. Az én fiam az pl ennyi idősen minden evés után kakilt. De most 7 hósan csak naponta egyszer.
2015. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már régebben felfedezte a kezét és általában szopni szokta, de lehet hoy normális persze ha rágja, csak gyanús volt.

A másik fura meg hogy úgy hallottam hogy az a fejlett emésztőrendszer egyik jele is lehet ha ritkábban kakil.

2015. okt. 31. 06:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azt jelenti a ritkább kakilás. A nővérem kislánya most lesz 1 éves, és mióta ismerem azóta minden egyes evés után kakil, az én fiam 7 hós lesz és már rég óta naponta csak egyszer. Szerintem van amikor azért nincs kaki, mert mindent megemészt és olyan kevés salakanyag marad, hogy pár napba beletelik mire annyi felhalmozódik, hogy nagyobb mennyiségben kijöjjön.
2015. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!