Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsjoghurtot...

Milyen gyümölcsjoghurtot adhatok lassan 1 éves fiamnak?

Figyelt kérdés

A védőnő azt javasolta, adjak neki Danoninót, persze olyat amiben nem magvas gyümik vannak. Most jövök a boltból, csak málnás volt. Rákerestem a neten:

[link]


Tehát a vaníliáson kívül egyiket sem eheti? Akkor mit?


2010. márc. 18. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen joghurtot adhatsz neki, kivéve kivi, málna, eper... amibe sok pici apró mag van, mert az kakilás közben zavarhatja. De barackos danon, meggyes...stb nyugodtan.
2010. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most megköveztek,és lepontoztok.

Az én lányom 1 éves múlt,kap danoninot(bármilyen ízűt),és veszek házi áfonyás joghurtot,vagy málnásat azt is szereti.

Semmi baja.

2010. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kezdődhet a bokszmeccs!:-)

Kíváncsi vagyok érvekre és ellenérvekre!

Kedves 1.!

Szerinted akkor bármely márka mehet, kivéve a felsorolt gyümiseket?

2010. márc. 18. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérlek,ha legközelebb mész vásárolni,szánj rá 10 percet és nézd végig a joghurtokat és le fogsz döbbeni,hogy mennyi felesleges "kaki" van bennük.


Ha ragaszkodsz hozzá:

-natúrjoghurt és bele bármi korának megfelelő gyümölcs

-Zott Jogobella-ez még tűrhető a danon és társaihoz képest



Annyi szemetet ehet életében ez a kis Csöppség,addig amíg Te (az Édesanyja) tudod ezt szabályozni vigyázz rá!!!!

2010. márc. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az számít,hogy adott napon,héten lesz e valami baja a babádnak,hanem az számít,hogy megalapozd az egészséges emésztését és erős immunrendszerét.Évek múlva nem lesz székrekedéses,allergiás.


EZÉRT IS FELELŐSEK VAGYUNK MI ÉDESANYÁK!

2010. márc. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!