Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kisfiúnak ajándéköt...

20 hónapos kisfiúnak ajándékötletek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Duplo, kismotor, futóbicikli, rajzeszközök (marokkréta, lemosható zsírkréta), gyurmaszett, fakockák, mesekönyvek.
2015. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idős, ez a kérdés engem is érdekel. :) Karácsonyra elefun lepkefújó játékon gondolkozom.
2015. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém mágneses rajzolótáblát fog kapni, mert kapott egyet a napokban (olcsó, gagyit próbára) és nagyon tetszett neki, csak sajnos szerelt a ceruzával egy csavart és benyomt a ahegyét, azóta nem "fog". Na azóta rajzoltat állandóan vele és ő is erőlködik. 1-2 hónap múlva tuti, hogy nagyon fog neki örülni, ha kap egy másikat. 22 hónapos lesz Karácsonykor.
2015. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miénk tavaly volt 2 éves ,akkor Duplo,és Bogyó és Babóca...mindkettő nyerő volt.
2015. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiam tavaly karácsonykor volt 20 hónapos, Baby Wheels készletet kapott tőlünk. Ilyet:

[link]

Most akciós a Tescoban.

Mamától hintalovat. Ilyesmit:

[link]

Meg Duplokat, autókat...

2015. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi is ilyen pályát néztunk ki a fiamnak... remélem tetszeni fog neki. (Egyébként annyi játéka van, hogy én feleslegesnek érzem ezt is megvenni..)
2015. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!