Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha jon a jo ido hogy oltoztese...

Ha jon a jo ido hogy oltoztesem fell 4,5-hos babamat? Baba zsakba szoktam teni, de ara gondoltam hogy veszek neki kiskabatot es azt adom mostmar ra. Velemeny?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom ősszel volt ennyi idős. Akkor az átmeneti időszakban kantáros bélelt kordnacit hordott átmeneti kabáttal. Szerintem vehetsz neki nyugodtan, és olyan kis cukik benne, meg kell őket zabálni :)
2010. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már ma sem adtam rá azt a kabátot,amit -5ben hordott.+15ben már nem kell.Az én babámon ma egy kis polár kiskabát volt,meg egy mellény.Alatta rövid ujjú póló+hosszú ujjú pulcsi
2010. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi en is ara gondoltam hogy veszek neki kis harizsnyat es adom ra azt meg kantaros nadragot ami nem tul vasta es badyt egy kis pulcsit es egy kiskabatot aztan betakarom egy vastag pledel es a babakocsi huzatjaval.Akkor ez igy megfelelo lesz?
2010. márc. 18. 21:59
 4/5 A kérdező kommentje:
igen en is azt vetem eszre hogy mellege volt ma mert mikor haza jotunk es kicsomagoltam kicsit meg volt izadva.Ezert gondoltam hogy johet mostmar kabat meg hat szerintem mostmar eleg nagy hoza hogy ne zsakba legyen.
2010. márc. 18. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
én babám is ennyi idős, ma overálba volt de már nem érezte jól magát benne. holnap felpróbáljuk a kiskabátot :)
2010. márc. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!