Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5hon babám tápszert kap,...

4,5hon babám tápszert kap, elkeztük a gyümilét, tejpépet, de nem akar kiskanállal enni, miért van ez? Az almalétöl sir savanyu neki, vizzel higitom, a tejpép kiskanállal ettöl megint sir. Csak cumisüveget kéri, mit tanácsoltok, várjak még ezzel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyi!

Én is 6 hósan kezdtem a hozzátáplálást,pedig tápszeres a lányom.Egy nappal sem előbb,és nem lett finnyás,sőt!

Mindent megeszik,amit a szájába adok,érett a hozzátáplálásra.Szépen eszi már a darabosakat is,és hamar ki tudtam váltai étkezést.Próbálkozz még csak gyümilevekkel,de nem kell erőltetni,siettetni.Hova sietsz?

2010. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keverj az almához kekszet.És kezdhetsz neki fokozatosan behabart főzelékeket is adni.4 hó után már kell neki a lisztes étel is.Valószínűleg azért nem eszik kanállal,mert az első adagról rossz tapasztalata van.
2010. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A védönö mondta hogy a tápszeres babáknál már 4hon el kell kezdeni az uj izek bevezetését,szerintem is ráérne, nem eröltetném,köszi a véleményt.
2010. márc. 18. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Tápszeres babáknál nem az ízek miatt kell elkezdeni 4 hónapos korban a hozzátáplálást, hanem azért, hogy később ne legyenek vashiányosak, vérszegények. (B)
2010. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak, többször kell próbálkozni, nem szabad feladni. Akkor kínáld meg, amikor látod, hogy "jobb passzban van". Előbb-utóbb megadja magát, és el fogja fogadni a kanalat. Én egyébként vettem Nuby szilikonkanalat (ami hőre elszíneződik), és rögtön elfogadta kisfiam, semmi kifogása nem volt ellene. (B)
2010. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom sem akart eleinte kanállal enni. Folyamatosan próbálgattam neki ha nem kellett beleraktam a kajcsit cumisüvegbe,és úgy megette aztán egyszercsak elfogadta a kanalat. Most 6 hós és nem is hajlandó máshogy enni csak kanállal.

2010. márc. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
várj igen.
2010. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!