Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül körülbelül a...

Mennyibe kerül körülbelül a Tena Lady bugyi, vagy a betét, amit rögtön szülés után használhatók?

Figyelt kérdés
Én 6-8 cseppesre gondolok,ami akkora mint a régi pelusok.
2010. márc. 19. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én patikában vettem szülés előtt tavaly nyáron, 1000 Ft körül volt egy csomag, 30 db van benne. Összesen 2-őt használtam el belőle, nekem az éjszakai Always jobban bejött.
2010. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy személyes tapasztalatot tudok neked adni: erősnek erős a vérzés szülés után, de! Nálam! elég volt az always éjszakai betét(a duo packból két csomaggal használtam el napi 3-4csere volt, és utána elég volt a normál is) vettem 7mamabugyit sötét bórdó színben egy ezresért, jól tartottak, szellőztek, strapabíró a varrásuk, mégsem vágnak be, és a kissebb balesetek ellenére menzesz bugyiként nagyon jól használhatóak a későbbiekben(egy ici pici csepp) ha nagyon akkor sem fáj a szíve az embernek, ha ki kell dobni.

Azzal is számolj, hogy ha lesz gátsebed, nem árt, ha nem dunsztolod be, egy vastag "pelussal" meg fogsz őrülni, pláne ha meleg lesz.

2010. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az ilyet vettem 2000 Ft-ért a müllerben (csak az 6 cseppes volt):

[link]

Én már a kórházba is ezt vittem, amikor a magzatvíz csordogált, akkor is tök jó volt, és itthon is sokáig ilyet használtam. (B)

2010. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Tennát ajánlottak de a DM-be én vettem Jessa inkontinencia-betétet ami fele annyiba került.
2010. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt vastag DM-es betét, de csak 1 nap használtam. Sokkal olcsóbb mint a Tena, és ugyanolyan jó. Én nem nagyon véreztem, így Allways éjszakait használtam.
2010. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a Jessat vettem.Előző voltam.
2010. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!