Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó e a hasleszorító bugyi...

Jó e a hasleszorító bugyi használata szülés után?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Császármetszéssel szültem 1 hete és az volna a kérdésem,hogy a sebgyógyulás után érdemes e használnom hasleszorító bugyit,ahhoz,hogy szép feszes legyen újra a bőröm.A kórházban azt mondták,felesleges,amivel sokan nem értenek egyet.Nem szeretnék kocsonyásan remegő pocit:-)
2011. jún. 8. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használtam de mégis kötényhasam lett:( szerintem genetikától függ. Én sok helyen olvasom,hogy azért nem ajánlott,mert nem dolgozik a hasizom!
2011. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Császár után nekem sokat segített. Az, hogy a bőr megnyúlik-e (kötényhas) az egy másik dolog, az tényleg genetika. Egyébként szerintem az állítható, tépőzáras hasszorító praktikusabb.
2011. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itthon nem hordtam, hagytam dolgozni a hasizmot, de ha mentünk valahová, felvettem, mert csúnya volt. Kicsit visszahúzódott, jobb lett, de messze nem olyan, mint rég.
2011. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ilyet, de szép is a hasam. Sok torna és nem kell az. pár hét alatt lement a lógás.
2011. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!