Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól kaphat a...

Mennyi idős kortól kaphat a baba gesztenyét? A bolti csomagolt gesztenyemasszát is lehet neki adni, vagy hogy kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 6-7 hónapos korától adok, bár Sopronban élünk és saját gesztenyét főztem, pucoltam és tettem a mélyhűtőbe még ősszel. Csomagolt masszát biztos nem adnék neki. A főzelékbe szoktam néhány darabot tenni. Nagyon szereti.
2010. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. márc. 19. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvasd el, mi van benne.Rumaroma, vanilia, cukor.Nem való massza a gyereknek.Üvegesben van a kecskemétinek hússal, azt lehet adni már húsevő babának, vagy vegyél igazi gesztenyét, de azt babrásabb megcsinálni.

/Z/

2010. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gesztenyét már 6 hónapos kortól lehet adni. De nem a masszát, mert az aromát, tejszínt, cukrot is tartalmaz. De lehet kapni fagyasztottan (én az Intersparban vettem) 2 félét, amit adhatsz. Az egyik főtt, darált gesztenye. Ennek előnye, hogy csak olvasztani és melegíteni kell és könnyen porciózható. A másik meg egész gesztenye.

Párolt almával vagy meggyel, esetleg tápszerrel, anyatejjel keverve finom. Később adhatsz mellé husit is.

2010. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megnézem az intersparba.
2010. márc. 21. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!