Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt meg lehet valahogy "akadál...

Azt meg lehet valahogy "akadályozni" hogy ne legyen kiálló füle a babának? És akinek kiáll annak miért?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért de tényleg nagyon érdekelne
2010. márc. 20. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

mármint elálló?

én babácskámnak a füle hegye áll el mint egy manónak :D olyan cuki, ezt imádom benne a legjobban (már ha lehet rangsorolni)

R.

2010. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy van-e olyan akinek szültésétől eláll,vagy csak a későbbiekben alakul ki,de nekem azt mondták,hogy vegyek ilyen: [link] kissapit,és ez legyen rajta "folyamatosan"(amikor fekszik,hogy ne tudjon maga alá hajlani a füle). Hogy ez lehet-e a megoldás nem tudom,de ezt a pár száz Ft-ot igazán megéri,hogy legalább nyugodt legyek. :) 33hetes
2010. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Genetikus. Pont olyan, mint hogy hegyes-e valakinek az álla vagy széles-e a járomcsontja. Egy kissapkával nem fogod elmulasztani. Nekem leukoplaszttal ragasztották le csecsemőkoromban, mégis eláll.
2010. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen...mondják,hogy le kell fogatni,de szerintem nem segít.
2010. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám koraszülött osztályon volt, ott volt egy szobában vele egy kislány, neki volt fura a füle és az anyukája kérdezte a dokit, hogy meg lehet-e műteni. A főorvos mondta neki, hogy a fülben un. memőria porcok vannak és ha meg is műti 1 éves kora előtt vissza fog úgy állni.Én is csodálkoztam azon amit mondott de biztos így van. Ebből kifolyólaj tehát szerintem a sapka se segít!
2010. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16:59-rs vok.Akkor ez a sapkás dolog úgy néz ki,kamu :S .. Pedig jó ötletnek tűnt... Nem baj,azért mi használjuk majd,ezen ne múljon :)
2010. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fül leragasztása csak a születést követő 1-2 napban hoz eredményt. 6 éves kor körül a fül feljődése már befejeződik, és akkor meg lehet operálni. Más megoldás nincs. Semmilyen "sapka" vagy más praktika nem segít. A fülplasztika viszont biztos és végleges megoldást jelent.
2011. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!