Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves fiam kapott egy labbal...

1 eves fiam kapott egy labbal hajthato kisautot, csak valahogy nem jön ra a technikajara, korai meg neki? Mektek mennyi idö utan jött ra, hogy magatol is tudja hajtani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

15 hónapos volt a lányom, mikor vettem neki.

Eleinte rá sem ült, csak pakolt az ülés alá, tologatta, borítgatta. Ráültettem, toltam, mutattam, h hogyan hajtsa magát a lábával. Aztán 1-2 hét múlva valahogy ráérzett a technikájára.

2011. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ó, ő még nagyon picike.

Általában 15 hó felett tanulják meg ezeket használni.

2011. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a fiamnak 10 hónapos korában vettem nyuszi motort. Ez kisebbeknek van, ezzel tanult meg menni. Kb egyéves volt,amikor pár métert ment vele. Most 14 hónapos, és elég gyorsan tud vele közlekedni. Kisautója is van, azzal még most sem tud menni,mert túl széles az ülőkéja,és nem tudja rendesen hajtani magát.

Még annyi, hogy kb 12 hónapos korára önállóan járt, és csak utána volt hajlandó menni is a motorral. Előtte, ha én raktam oda a motorhoz nem kellett neki, csak akkor, ha egyedül odament jozzá és ráült. (persze jópárszor borult is vele az elején)

2011. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én lányom is elmúlt 1,5éves mire rájött hogy tudja használni.
2011. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk most kezdte a nyuszimotort használni, 13 hónapos és még nem jár.
2011. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem is még korai, tedd ki neki, hadd barátkozzon vele, aztán majd egy szép napon ráveti magát :-)


Az én kisfiam 13 hónapos, már egy hónapja önállóan megy, de járássegítővel szántja az udvart, szerintem először azt vegyetek neki, nagyon jó találmány! Motorozni kb. három hete kezdett, már nagyon ügyesen löki magát.

2011. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam tizenegy hósan már használta a bébitaxit amit ugye szintén lábbal kell hajtani!Csak úgy kerázott vele a lakásban a folyósón!
2011. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!