Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthat a vízkő az újszülöttnek...

Árthat a vízkő az újszülöttnek? A vízforraló már 1 nap után iszonyúan néz ki, a forralt és lehűtött víz tetején úszik a vízkő. Normális ez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nem fog ártani neki. H
2015. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Babavizet adj neki inkább. Nem tesz jót a babának a vízkő, meg a forralással még koncentráltabbá tett klór.
2015. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A babavízből is kivált a vízkő. Ha egyáltalán az az volt, ami úszott a tetején. Nincs erre valami trükk?
2015. nov. 19. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
A babavizet nem kell forralni, akkor nem válik ki belőle semmi.
2015. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a legmegnyugtatóbb, ha pl. szénsavmentes szentkirályit adsz az elején. Az nem babavíz árú, de tökéletes forralás nélkül is.

Aztán később már bátrabb leszel úgyis, addig pedig nyugodtabb :)

2015. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle. A szűrő ami van a vízforralón nem engedi át a vízkövet. Sűrűn el kell mosni a forralót és kész. A babavízzel meg az a baj h 24 óra után fel kell forralni azt is,tehát ugyan ott vagy hacsak nem bontasz minden nap egy új palackkal. Az úgy egy kicsit drága szerintem.
2015. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én babavizet nem adnék neki soha.

Nekem ösztrogéndominanciám van, ezért kerültem képbe a xeno-ösztrogénekkel kapcsolatosan, és az egyik nagyobb hordozó pont a műanyag.

Minél puhább egy műanyag, annál több tud kioldódni belőle. Meleg hatására szabadul fel, tehát ha a szállítmányt megsüti a nap, vagy raktározáskor meleg helyen van (napsütés, meleg raktár), akkor már tele van ezzel az anyaggal, amit utána ilyen pici babáknak adunk.

Nézzetek utána!

2015. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek legalább 5 percig kell forralni a vizet. Ezt hogy éred el vízforraloval?
2015. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!