Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet 100% vízkőmentes...

Mivel lehet 100% vízkőmentes tápszert keverni babáknak? Edény vagy vízforraló? Ki hogyan csinálja? Elsősorban hasfájós babák anyukáit kérdem.

Figyelt kérdés

Edényben való forralástól eddig bárhogy csináltam, vízköves volt. Lehet, (sőt biztos) emiatt is szenved a 6 hónapos fiam. Vízforralóban is vízköves lehet vagy abban kevésbé? Annyi félét hallani.

Vagy vegyek mentes babavizet és azzal készítsem a tápszerét?



2013. jún. 7. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A lányomnap még a víztől is ájt a hasa! Mindenféle babavizet kipróbáltunk! Nekunk a Nestlé 2 literes vált be még a Jana is vízkövesedett! És én edényben forralom!
2013. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Babaszempontból nem tudok nyilatkozni, de ami a vízkövet illeti lehet kapni pár ezer forintért vízszűrő kancsókat, amik elvileg kiszűrik a kórokozókat (ezt nem tudom mennyire jól) és lágyítják a vizet (ez a része tuti működik).
2013. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a kórokozókat szürik, hanem pl a vizkövet.

Nekünk ilyen volt, Brita kancsónk, havonta kellett benne szüröt cserélni, és nem vízkövesedett a forraló.

Ha szuper jó a forraló akkor az elején jóminöségü szürö filter is van, amin a legapróbb vízkö is fent akad.

2013. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy a már említett kancsó vagy csapra szerelhető vízszűrők:

www.viztiszom.hu

2013. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
www.vizetiszom.hu
2013. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a vízszűrő kancsót akartam javasolni. Én volt, hogy forralás után még átküldtem rajta a vizet, így nem volt vízköves.
2013. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2013. jún. 7. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!