Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Plüss, vastag 2 részesben...

Plüss, vastag 2 részesben hazavihetem?

Figyelt kérdés

Február végére várjuk a babát.

Szerintetek elég egy ilyen (rendesen aláöltöztetve (hosszú ujjas body, plüss rugi)

+takaró a hordozóra?


2015. nov. 21. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Lényegesen egyszerűbb ráadni egy overált a rugira, minek bonyolítanád?
2015. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

tudom :(

de overállom nincs de ilyen szettem van.

Nem vennék 2 hónapra, mert a következő télre úgyis kinőné.

Van hordozóba köthető bundazsákom is. Elég lenne úgy?

2015. nov. 21. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én jan. végére várom. Hordozóba köthető bundazsákbam fogom hazahozni, alatta rugi, body, sapka, plusz takaró.
2015. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, akkor a bundazsák elég :-) Turiban max 2 ezerért csodás overálok vannak pici méretben amúgy. Mi kihasználtuk bőven január végi babánkkal.
2015. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

nem, nem elég. menj ki februárban az utcára egy szál pulóverben...

ha van bundazsákod akkor miért ne adnád rá? nem értem :) a plüss rugi jó télen az overál/bundazsák alá, de önmagában pont olyan kevés mint neked egy pulóver. a takaróval meg nem a kabátot váltod ki, hanem mivel ő nem mozog, ezért plusz egy réteg kell rá hozzád képest, na az lenne a takaró :)

2015. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem elég...

Az én babám március közepén született és beruháztam egy bundazsákra... még áprilisban is ráadtam olykor. Az elso bundazsákot eleve kb két hónapig tudja hordani, mert kinövi. Szóval furcsa egy kicsit, hogy emiatt nem akarsz venni. Az 56 os ruhákat egy hónap alatt növi ki...

Merre laksz? Én felajánlok neked egy bundazsákot. Pest megye

2015. nov. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
így szerintem elég. Úgy is kocsival mentek haza. Ott meg fűtőtök. Alá még adj rá egy plusz pulcsit a rugi fölé. A bundazsákra meg egy vastag pléd.
2015. nov. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem plüss rugiról beszélek, hanem egy kb. olyan vastag 2 részes szettről, mint a bundazsák...

Alá adnám a pamut rugi-hosszú ujjas bodí-t


A bundazsákunk nem sima bundazsák, hanem hordozóba köthető Maxi Cosi zsák. Ezt is írtam....


Nyilván nem egy szál rugiban vinném ki!!!!


NEM vékony plüss kocsikabátról van szó, hanem egy Brendonom, vastag bélelt szettről, ami nem vízlepergetős kívül, hanem plüss...

2015. nov. 22. 09:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor biztos elég lesz...
2015. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!