Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozathoz való...

Apasági nyilatkozathoz való papírt hazavihetem?

Figyelt kérdés
Úgy értem párom sajnos dolgozik estig viszont sürget az idő mivel úgy néz ki bármikor jöhet a baba,nem tud eljönni aláírni.Hazavihetem aláíratni vagy csak ott személyesen lehet?
2011. máj. 2. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak személyesen lehet és csak úgy, ha minketten jelen vagytok
2011. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

:D tetszik a kérdés. Csak ott lehet, SZEMÈLYESEN!


gondolkozz...ha elvihetnéd, akkor bárkire "rásózhatnád" a gyerekdet.

2011. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

amugy meg TI vállaltok gyereket, ilyen hozzáállással??? utolsó pillanatban kell, gyorsan, gyorsan, hamar, hamar....

8 hónap nem volt elég erre elintézni...

lesznek itt még gondok, azt hiszem!

2011. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
A 12. héttől ad a nőgyógyász igazolást, ami az apasági nyilatkozathoz kell. A szülés meg a 38-40. hét körül várható. Ennyi idő alatt nem sikerült szakítani 1/2 órát egy papírra???
2011. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Kedves válaszadók a kérdező nem azért kérdezett hogy valaki bunkó beszólásokat írjon neki hanem mert nem tudja és amúgy nálunk is ez a helyzet 33 hetes vagyok és még nincs kész a papír mert ha a párom szabit venne ki kirúgnák és ugye tisztába vagytok gondolom ti is azzal hogy a mai világban elhelyezkedni nem könnyű és pont most nem hiányzik hogy elveszítse az állását amúgy nekünk már meg van kérve a szabi a melóhelyén és jövö héten megyünk elintézni nem ítélkezni kéne hanem válaszolni ha meg normálisan nem tudsz irni akkor ne is írj üdv
2011. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
köszönjük a kioktatást, Kedves Emese!
2011. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Senki nem volt bunkó a válaszadók közül. De nekem sem fér a fejembe, hogy hogy a viharban nem lehet időben intézkedni? Az egész procedúra 15 perc maximum. Lehet időpontot is kérni.
2011. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Egyáltalán nincs igazatok nem mindenhol fogadják el a régebbi apasági nyilatkozatot. Én 32 hetes terhes vagyok, de a kórház nem fogad el 30 napnál régebbit. Úgyhogy még várni kell vele.
2011. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ de nem vagyok Emese mondjuk mindenki önmagából indul ki ugye kedves utánam válaszoló???
2011. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászólók!Elmondanám hogy van már egy kisfiam akit teljesen normális körülmények között és szépen nevelünk.Apasági most azért nincs még mert azthittük ráér de sajnos mivel úgy néz ki korábban jön a baba erre nem számítottunk.Viszont mivel a párom reggeltől estig dolgozik nem magyarországon sajnos nehéz időt szakítani rá ezért érdekelt volna hogy így meg e lehet oldani..de látom itt már nem az a lényeg hogy kérdezz és válaszolsz rá normálisan hanem a másikról alkoss véleményt látatlanba.Nem is értem mi a francnak írsz ide ha nem tetszik a kérdésem....Kedves Emeséző hozzászóló kicsit unalmas vagy...már lassan minden kérdéshez neked ezt be kell szúrni??Lejárt szöveg ez már...
2011. máj. 3. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!