Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát hogy lehet...

3 hónapos babát hogy lehet szórakoztatni? Milyen pózba rakjátok mikor le mikor házimunkát végeztek? Mert az oldal fekvés nem jött be nálunk folyton sír

Figyelt kérdés

Egésznap sétálunk vele lakásban az tetszik neki ahogy lerakjuk vége , házi munkát nem tom megcsinálni mert sajnálom hogy sír észre sem veszem és már 4 -5 óra nagyobb gyerekeim itthon vannak sehol nem tartok még ...

ha éhes azért sir ha túl ette magát azért sír ha egyedül hagyom azért tehát egésznap sír persze vigasztalom babusgatom rengeteg türelmem van de a házi munkla háát az segitséggel megy csak

szeretnék már meglepit a családnak ha haza érnek tiszta ház meleg étel de nem jön össze sajna !!! nagyobb gyerekeim ha jól laktak csendben nézelödtek elvoltak ez most újdonság a mindenért sírunk projekt :)


2015. nov. 23. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődési szempontból a legjobb, ha hason van a legtöbbet. A házimunkát meg úgy tudod megcsinálni, ha a hátadra kötöd a gyereket.
2015. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mikor alszik akkor össze jön 1 óra gyors mosogatás seprés hajtogatás pakolgatás ,most 4 napig birtam a hajnali takaritást még aludt de kibuktam ma már nem tudtam felkelni korán ...

a gondom a maximalizmus ott még foltos ott még nem jó és mikozben járkálgatok vele jár az agyam ezt is azt is megkéne csinálni ...anyukám azt mondta ha én szenvedtem egyedül veled te is csinálj mindent egyedül mikor panaszkodok neki mintha örömöt látnék rajta pedig abba reménykedek megesik a szíve rajtam és legalább átjön segiteni heti 1 szer de azt várhatom sajnos

2015. nov. 23. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hordozóban sincs el? Az én babám szereti legalább arra az időre míg odarakom a kaját főni. Takarítani meg pakolászni apránként szoktam, már én se tudok mindent megcsinálni egyszerre amíg fő a kaja, mint előtte.
2015. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez beválna nektek.

2015. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!