Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldottátok meg az oldaltf...

Hogy oldottátok meg az oldaltfekvést, ha az ágy nem a fal mellett van?

Figyelt kérdés
Folyton átfordulok a hátamra éjjel, reggelre pedig egy ponton már többször volt, hogy nyomta a gerincem. Beraktam egy párnát a hátam mögé, de az reggelre vagy leeseik a földre, vagy szimplán ráfekszem/odébb tolom. Van valami ötletetek arra, hogy hogyan tudnék éjjel egy helyben maradni?:D

2015. okt. 3. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aludhatsz a hátadon. Ha a babának nem jó, jelez. Ha neked nem lesz jó, akkor támasz nélkül is az oldaladon fogsz maradni egész éjjel.
2015. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy így lesz, de sajnos már most sem jó nekem, teljesen egyértelmű, hogy a hasam miatt nyomódik a gerincemnél, mert csak egy ponton fáj, ott, ahol a hasam leginkább rá tud nehezedni. Ha sikerül oldalt maradnom, olyankor nincs ez.
2015. okt. 3. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Patkó alakú szoptatós párnára fekszem. Se hasra, se hátra nem tudok így fordulni.
2015. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem a fal mellett van. Nekem egyszerűen oldalt kényelmes, nem is tudok a hátamon aludni, és egy helyben aludni sem. Ha te magadtól átfordulsz a hátadra, azzal semmi baj nincs, ahogy az első írta, érzed majd, ha nem jó a babának.
2015. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy :D
2015. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3-as köszi, ez tök jó ötlet, amúgyis akartam olyat beszerezni!


A sehogy-gyal sokat nem tudok kezdeni:D A többi választ köszönöm!

2015. okt. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!