Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masfel eves melle kiskutya a...

Masfel eves melle kiskutya a lakasban?

Figyelt kérdés
Masfel eves a kislányom. Férjem "lefoglalt" egy spániel kiskutyát akiert a héten mehetünk. Eredetileg anyósomék kertes hazahoz vinnenk. Itt jott a kerdes. Ebben a hidegben egy par hetes kutyus hol lesz tartva? A valasz a pince volt mert ott a kazán, nagy nem lesz olyan hideg sem. A mama is jon telre, biztos foglalkozna vele. Viszont amig nincs ott a mama,anyósomék dolgoznak ni cs ki rakja a kazánteleg sincs, a kutyus egyedul lenne. Nem tetszik ez az ötlet. A ferjem nem akarja hozzánk hozni a lakasba. Nekem megfordult a fejemben. Viszont kicsi a kutya is a gyerek is, egyik sem szobatiszta...ez fölegg a kutya miatt lenne gond.ennek egymas játékait. Felek a ferrozesektol. Mi a véleményetek? Van valakinek poci kutyája pici gyerek mellett??

2015. nov. 24. 15:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja tegyik hozza hogy nyáron nagyon no dolga lenne a hatalmas udvarban . Csak most telen amig pici nem tudom a megoldast...
2015. nov. 24. 15:46
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Ki és hogyan/mikor viszi sétálni az ebet a kölyök mellett?
2015. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

A kutyát sétáltatni kell, pár nap alatt szobatiszta lesz. Ha van a kutyának játéka és jól van szoktatva, nem fog a gyerek dolgaival játszani, fertőzi meg csak akkor tud, ha beteg, de erre vannak az oltás kitalalva.

Amúgy nem kellett volna előre gondolkodni?

2015. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom kit nevezünk kölyöknek, gondolom valamit felre fogalmaztal . A sétáltatás nem gond . A lakasban való egyuttelesre lennek kivancsi .
2015. nov. 24. 16:17
 5/15 A kérdező kommentje:
De igen, elore megkellett volna oldani. Ez igazabol csak az én problémám. Masnak no lenne a pinces megoldas de ugy gondolom a kutyusnak jobb lenne velünk viszont vannak félelmeim. Amiket mar irtam.eg anyukamnal lehetne de egyenlőre nem egyezett bele. Mindenképp bent szeretnem hogy legyen telen. Ha ez a megoldás hogy hozzánk , felolem johet,orulok is neki!
2015. nov. 24. 16:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem. Kié lenne ez a kutya? Ha anyosode, majd megoldja. Ha a tiétek, eleve nem értem, hogy kerülne anyosekhoz. Ha ennyire nehézkes már most megoldani, le kellene mondani róla
2015. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nos, egy kutya nem fertőz. A kicsivel együtt nő, ami nagyon pozitív dolog. s igen, gyerek mellett is lehet állatot tartani. Nyilván az állatot is tanitani kell, de a kislányodat is megtanítja hogyan kell egy másik élőlénnyel törödni, sok odafigyelés kell, pl.: a kutyus füle nem finom :D. Ha egyszer beengeditek a lakásba, ne nagyon tegyétek ki, persze járjon ki, de alakítsatok ki neki egy saját helyet, pl.: kutyaágy a sarokban ahova mindig mehet. A spánielek nagyon okosak, nagy mozgásigényűek, ugyanakkor családbarátok is. Csak azt engedd neki, amit a későbbiekben is elviselsz.
2015. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ahol most van, ott nem amaradhat tavaszig?
2015. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondjátok vissza a kutyát! Kapjon más gazdit, ahol nem az egyik családtag passzolja a másiknak. Minek nektek kutya, ha nem nálatok, hanem kertes házban lesz tartva?

A férjed minek foglalja le a kutyát, ha utána nem akarja nálatok tartani? Ha én eldöntöm, felelősségteljes emberként, hogy kutyát akarok, akkor én magamhoz viszem, nem a szüleimhez vagy más rokonhoz.

Azért kár kutyát tartani, hogy mondván, majd ha nagy lesz, el lesz a nagy kertben... Ki foglalkozik vele? A mama?

Igen, vannak, akik tartanak együtt kutyával kicsi gyereket a lakásban. Megoldják. De legtöbb ilyen helyen a kutya volt előbb. Ti nem értem, minek erőltetitek.

2015. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A pincés megoldás nevetséges. Egy sötét helyen töltse a napja nagy részét egyedül. Milyen remek élete lesz a kutyusnak, mert legalább nem fázik...

Kérlek, mondjátok inkább vissza! A kutya nem egy jópofa szórakozó eszköz, ami cuki, ezért magamhoz veszem, aztán szarok az ő igényeire. Érző élőlény, akinek ugyanúgy kell a törődés. Hadd kapjon esélyt normális gazdira lelni!

2015. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!