Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen foltok ezek? A lányom...

Milyen foltok ezek? A lányom combján -na jó, a fenekén- két jól körülhatárolható, ujjbegy nagyságú piros folt van, amik kiemelkednek picit és rücskösek.

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy gomba. Mutasd meg dokinak.
2010. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj! :( Kedden megyünk, köszi.
2010. márc. 21. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet gomba, nekem most van a cicimen:(. Sajna, de hála istennek szoptathatok vele, csak le kell mosnom a kenőcsöt a cicimről. Ha gyűrű formájú akkor tuti gomba, és a közepe fehér.
2010. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gyűrű formájú, csak folt.
2010. márc. 21. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam comján is kijött egy öt forintos nagyságú piros hámló folt.Kentem neki canestennel, de nem múlt el, úgyhogy nem gomba.Megmutattam a dokinak, aki azt mondta, hogy ez olyan ekcéma szerű folt, és írt fel rá kenőcsöt.A nevét nem tudom, mert készítős.Háromszor kentem be vele, de már alig látszik.De az árától dobtam egy hátast, 1400 volt egy tégely.

/Z/

2010. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is ugyanez volt,amikor jött a kislányom foga.

A te kislányodnak nem jöhet?

2010. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Négy foga bújik fölül, de már kint vannak jócskán. Múlóban a folt, mire odaérünk a dokihoz, pont nem látszik majd semmi :)
2010. márc. 22. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!