Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babával el lehet...

14 hónapos babával el lehet menni nyaralni, valami fürdőhelyre gondoltam. Mennyire fogja megviselni a környezetváltozás?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
kb. annyi lesz a babám és a balcsira megyünk. De szerintem az ilyen babáknak az a fontosabb, hogy a körülöttük lévők a "szokásos" arcok legyenek , úgyhogy ettől annyira nem félek.
2010. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 10 hónapos volt, amikor először mentünk 5 napos wellness-hétvégére. Semmi gond nem volt vele, csak az a fontos, hogy a megszokott napi ritmusa a kicsinek ne sérüljön. Vittünk tápszert, konzerv bébiételt, cumisüveg melegítőt, meg még ezernyi apró vackot, ami a babának szükséges. Éjjelente mellettünk aludt az ágyban, bár volt utazóágy a szállodában. (Legtöbbször otthon is velünk alszik el.)


Babaúszásra is járunk, szóval a víz sem volt számára ismeretlen, minden nap kifulladásig pancsoltunk a fürdőben. Én nem vagyok az a rettegős anyuka, minden medencébe belevittem a lurkót, kivéve a forró gyógymedencét. Nagyon jól telt az az 5 nap, egy percig se bántuk, hogy bevállaltuk! :)

2010. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14 zhónapost??? Már ezer helyen voltunk velük ennyi idősen mindig... Nem kisbaba már!

Mi fél évesen vittük mindegyiket először, sose volt semmi baj, 3 gyerek.

2010. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi tavaly voltunk pont 14 hónaposak amikor Görögországba mentünk, abszolut nem viselte meg a babát, sőt élvezte és a párásabb levegő, napsütés, víz együttesen olyan jó hatással voltak rá hogy du. 3-4 óra hosszát aludt.

Bátran menjél vele nyaralni nem lesz semmi gondod sem vele.

üdv. 22 hós kislány anyukája

2010. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8 hós volt mikor először elvittük fürdőbe, Galya-tetőn voltunk egy hotelban. nagyon élvezte
2010. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!