Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sankó Sára Natália vagy Sankó...

Sankó Sára Natália vagy Sankó Eliza Anna?

Figyelt kérdés
Más név ajánlatok Sankó családnévhez?

2015. nov. 29. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Eliza tetszik a legjobban. A Sára az s miatt nem jó, az Anna túl gyakori manapság, Natáliával nincs gond. Én is egy név párti vagyok. :)
2015. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is egy név párti vagyk.

A Sankó Sára nekem nem tetszik, nem hangzik jól szerintem. A Natália pedig nem illik a Sárához.

A Sankó Eliza oké, de nem az igazi hangzásra, pedig szép név.Az Anna teljesen jó.

Én Sankó Annát adnék, de ha mindenképp két nevet kéne, akkor Sankó Anna Sára vagy Sankó Anna Eliza.

2015. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sankó Natália -nekem ezt tetszene.
2015. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szép neveket választottatok, csak a keresztnevek összetéve furcsák.

Sankó Sára Natália az s betűk torlódása és a túl hosszú név miatt nem jó; szinte kifáradok mire kimondom; a Natália hosszú.

Sankó Eliza Anna szép; de az Eliza-Anna egybeolvad az a betűk miatt, így én inkább összeraknám: Sankó Eliza Sára :)

2015. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Sankó Anna, a Sankó Eliza, a Sankó Anna Eliza szerintem szép. A Natália nevet nem szeretem, de ez egyéni ízlés (ismerek párat, és közülük csak egy normális, a többi hááát...).
2015. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tetszene hogy Sankó Elizabeth nem sima Eliza,bár úgy is szép de így majd lehetne úgy becézni. Natália,Sára nem tetszik. Anna helyett Hanna.
2015. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sankó Anna Sárát adnám. :)
2015. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sára Borbála

Sára Emese

Sára Imola

Sára Tímea

Sára Viola

2015. nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anna Sára
2015. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sankó Natália Eliza

Sankó Natália Anna

Sankó Anna Sára

Sankó Eliza Sára

Sankó Eliza Anna

nekem ebből a választékból ezek a variációk tetszenek.


Sára és Natália szerintem sem így, sem fordított sorrendben nem passzolnak egymáshoz, Sankó Sára kezdettel picit összeolvad, és ilyen "kosára" lesz belőle.

2016. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!