Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha este általában kicsit...

Ha este általában kicsit nyugtalan (abb) ul szopik a kisbaba az azt jelenti hogy nem elég? Tápszeres pótlást szabad csakúgy kipróbálni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon nyugtalan, de az. Persze lehet hogy csak fáradt és menne már aludni. De nem tudom hogy nem arról van-e szó hogy még enne de már nincs.

Picit sír is amikor befejezzük (mert csak bekapja-kiköpi már a végén). De csak kb kicsit méltatlankodik majd azonnal megnyugszik és simán elalszik.

De többször eszik éjjelente.

Mit gondoltok? Szabad tápszeres próbát tenni?


2015. nov. 29. 19:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
5 hónapos
2015. nov. 29. 19:47
 2/11 anonim ***** válasza:

Én inkább fejnék, miután befejezte az evést, hogy lássam, hogy hagyott-e benne valamit?

Ha üres, akkor pedig indokolt lenne a tejet serkenteni inkább és ha máshogy nem megy, akkor azzal pótolni.

Lehet, hogy csak nőtt egy kicsit az étvágya és még nem állt be tökéletesen a kereslet kínálat. Nekem a tápszer csak az utolsó opció lenne.

2015. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is először bizonyosodj meg róla, hogy nem maradt benne tej. Tudom rossz éjszaka kelni de ha meg tápszert adsz neki és nem kel éjszaka szopizni úgy, az nem tesz jót a mennyiségnek. Persze nyilván te tudod. De ha meg maradt benne főleg értelmetlen tápszerrel etetni.
2015. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, ha elkezded a tápszert adni, az a tej mennyiségének rovására fog menni.

Én utáltam éjjel kelni vizet melegíteni, kevergetni, villanyt kapcsolni. Sokkal egyszerűbb volt, mikor csak félálomban odaadtam neki a cicit és egy pillanat alatt aludtunk is tovább. Nem adnék tápszert, míg van tej.

2015. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miert nem nyomod meg a melled, hogy jon e meg belole tej?

Este nekem is nyuglodni szokott olykor a cicin a babam, olyankor megnezem, hogy mizujs, de egy picike nyomasra jon a tej, ergo nem ezert vergodik mert kifogyott! Inkabb a pocakja bantja. Egy gyors bufi es meg is oldodik!:)

En sem adnek tapszert amig van tej meg ha keves is! Turbozd fel, tedd surubben cicire es beall arra amire a babadnak tokeletesen eleg lesz :)

2015. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lemaradt! 5 honaposan nem akarod elkezdeni a hozzataplalast?
2015. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De, a hozzátáplálás a másik amin gondolkodom. De az inkább megy a tejmennyiség rovására gondolom.

Meg az a baj hogy a védőnőnk nem ér rá csak januárig és nem biztos hogy mernék csakúgy magamtól belevágni. (Ő amúgy már javasolta hogy elkezdhetném, csak akkor még mondtam hogy megvárnám a 6. hónapot.)

2015. nov. 29. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is megvárnám a 6 hónapot és gyakrabban tenném addig is mellre.
2015. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de gondoljátok hogy akkor is befolyásolja a tejtermelést ha szoptatás után adok csak kiegészítés gyanánt, a biztonság kedvéért? (nem ma kezdte az elégedetlenkedést)
2015. nov. 29. 22:48
 10/11 A kérdező kommentje:

És csak este.

És köszi mindnekinek.

2015. nov. 29. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!