Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben hol van szép...

Debrecenben hol van szép játszótér, ahová érdemes elvinni a lányomat?

Figyelt kérdés
A belvárosban lakunk és nem tudom hová mehetnénk ebben a szép időben. 10 hós, még sosem voltunk játszótéren, a hintát már szeretnénk kipróbálni. :)
2010. márc. 21. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lehetőséged van rá, menjetek ki a Jubileumi játszótérre! Mi ott voltunk ma a 18,5 hós fiammal, imádta! Van direkt babahinta, de lehet csúszdázni, pónilovaglás is van a játszi mellett. Nagyon tiszta, jó a levegő, csak dicsérni tudom. Igaz, kicsit sokan voltak, de még így sem volt tömeg. Szerintem biztos fogja élvezni a babád!

A Csapó utcán is van egy jó játszótér, bár ezt csak ismerősöktől hallottam, mi még nem voltunk, mert messzebb lakunk.


Kellemes kikapcsolódást!

2010. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogjuk nézni. :) Sőt a Csapó utcai még közel is van hozzánk, akár sétálva is átmehetünk. Sejtem is, hogy hol lehet. ;)
2010. márc. 21. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A lehel utcánál is van egy jó játszótér, tiszta, van wc,meg van egy ilyen nagy kerek hinta, abba bele tudod tenni.Én nyáron voltam ott az unokahugaimmal, ők már nagyok, de ha jól emlékszem valami játszószoba féle is van.Nem tudom, tudod e hol van, a thomas mann utcán van az a kis domb és az mögött.

/Z/

2010. márc. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, a dombról beugrott, hogy hol van. :) Köszönöm, meg fogjuk nézni ezt is.

2010. márc. 23. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!