Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek szép állapotú FP....

Vennétek szép állapotú FP. Tanuló kutyát használtan?

Figyelt kérdés
Nagyon jó játéknak tűnik, de eléggé sokallom érte a 10.000 ft-ot.
2011. nov. 2. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. És nem azért mert használt, vagy nem azért, mert drága, hanem mert nem érdekli a gyereket, vagy csak kb 1 hétig. Nálunk a családban 3 gyereknek is van, én is venni akartam, de feleslegesnek véltem, mert csak polcról polcra van pakolva.
2011. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tescóban most 8ezer forintért árulják. Egyébként én nem venném meg használtam, mert félnék hogy mosás után nem működne. Mosás nélkül viszont nem adnám a gyereknek, szóval inkább gyűjtögetnék egy újra.
2011. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi újonnan 6000-ért vettük. A Tescoban volt akciósan ennyi (most azt hiszem 8ezerért lehet majd kapni).

De különben engem nem zavar, ha valami használt. Nincs azzal baj, ha valóban jó állapotban van.

2011. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sem vennék. A mi családunkban is van két helyen is,de nem nagyon játszanak vele a gyerekek.Elég gyorsan ráuntak.

Tanulni meg nem lehet vele semmit.

2011. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Használtan ezt konkrétan csak azért nem vennék mert nem lehet kimosni, egyébként a legtöbb játékot tesz veszről veszem használtan. Lányom nagyon szereti és van amelyik mondókát már mutogatja és szerintem a testrészek tanulásában is sokat segített neki.
2011. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak olyan dolgot veszek használtan a babának, amit ki lehet mosni / meg lehet tisztítani.


(Bár nem tartozik a kérdéshez, de én sem vennék amúgy sem tanulókutyát, a testrészeket és különféle mondókákat én is tanítom neki.)

2011. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tavaly mamától kapta karácsonyra gyönyörűen porosodik a szekrényen egyáltalán nem érdekli.
2011. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is arra jutottam hogy bár sokra írják hogy egyáltalán nem használták, nem lehet tudni, és mosás nélkül nem túl jó. Az az egy bajom a tescossal hogy az kétnyelvű, és én csak magyart szeretnék :(
2011. nov. 3. 11:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy új eladó(6500ft),rokontól kaptuk,de volt már egy.De ez is 2 nyelvű.....
2011. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem vennék.
2011. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!