Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ötlet ha az anya ugyan azt...

Jó ötlet ha az anya ugyan azt a nevet adja mi az övé?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha szerinte és az apa szerint jó ötlet, akkor adják azt.
2015. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen családból jövök. Visszamenőleg 4 generációra ez a szokás. Soha nem szúrnék ki így a saját gyerekemmel. Én rettenetesen utáltam, hogy nincs saját nevem.
2015. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Az első lányom második neve az enyém :) A fiam pedig az apja nevét kapta. Ez magánügy szerintem.
2015. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem butaság és fantáziátlan szülőkre vall. Tele az utónévkönyv szebbnél-szebb nevekkel. Az is elég nevetséges, amikor egy családban van kis Kati, nagy Kati, Kati mama, Katika.
2015. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem jó ötlet.
2015. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Ha anyát nem zavarja, hogy ő lesz az öreg Juci, Kata stb. akkor jó:)
2015. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
mi is úgy csináltuk mint a 3. válaszoló. a fiúnk a férjem nevét megkapta másodiknak, a férjem meg úgy gondolja ha majd lesz lányunk akkor ő meg megkapja az én nevemet, bár ezt annyira nem szeretném :) de szerintem csak a szülő nevét adni a gyereknek nem jó ötlet.
2015. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár mindenki maga dönti el, én nem tartom jó ötletnek. Nekem nem tetszik, amikor állandóan figyelni kell, hogy éppen kihez/kiről beszélünk egy családban (kis Zsuzsi, nagy Kata stb.), mintha nem lenne saját neve.
2015. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Basszus... leírtam hogy a lányom a nevemet kapta erre lepontoztatok. Lassan már ott tartunk, hogy szégyellnem kell magam miatta. Ovis szint, ritka buta mintaanyuciktól.
2015. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!