Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tartott nalatok a...

Meddig tartott nalatok a szeparacio szongas, s hogy nyilvanult meg?

Figyelt kérdés
Kislanyom 11 hos, s 2 hete nem akaar elmaradni tolem, eddig nem volt gond siman ott maradt edesanyamnal, de most ahogy bemegyunk a hazaba ugy szorit, hogy nehogy elmenjek es otthagyjam.Mit lehet tenni, vagy ez elmulik majd magatol?
2010. márc. 22. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
El fog múlni magától. Nálunk 2-3 hét volt. A WC-re se mehettem el szinte, mert ha már nem látott sírt. Ha meg magamra csuktam az ajtót, olyan zokogásba bírt kezdeni.
2010. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, hát már kezdett volna múlni, és 3 hete voltunk vérvételen, na az betette a kaput. ..... 15 hós.
2010. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja amúgy ilyenekben nyilvánult meg, mint amit leírtál. most ami van, az annyi, hogy ha én is ott vagyok, akkor még az apjától is menekül...egyébként meg jól elvannak ketten.
2010. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!