Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SSC csatos hordozóban mibe...

SSC csatos hordozóban mibe öltöztetitek a babát ilyenkor télen?

Figyelt kérdés
Lányom most nőtt bele, már stabilan tartja magát, ma próbáltuk, de csak a lakásban. Nem tudom, mit adjak rá kintre. Idáig kendőztünk. Azt a kabát alatt hordtam, melegítettük egymást, így nem kellett az "űrhajós ruha", elég volt a harisnya, meleg bélelt nadrág, kabát, ill. úgy szoktam megkötni, hogy a gyerek lábai ne lógjanak ki. A hordozót már a kabátomra csatolnám, meg abból kilóg a kicsi lába, viszont szerintem nehéz és kényelmetlen lenne beletuszkolni a gyereket overálostól, de azt sem szeretném, ha megfázna. Ti hogy öltöztetitek a kabát felett hordozott babákat?
2015. dec. 4. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

A közös kabát miért nem jön szóba most már?

az lenne a legpraktikusabb. Kabáton kívülre csak akkor tenném, ha előfordulhat, hogy le-fel kívánkozik, önjáró már, de csak rövid távokra.

2015. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert már nem fér be alá :-) 3 hósan majdnem 7kg. A kendőt még valahogy betuszkoltam a legbővebb kabátom alá, de a csatosat már nem tudom sehogy sem becipzározni :-(
2015. dec. 4. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is 8,5kg 3 hósan és csak úgy tudom beöltöztetni, hogy egy számmal nagyobb ruhákat adok rá.

Egy kardigánom van, amit be tudok gombolni, de az combközépig ér és az alá befér hordozóstól, amúgy vastag harisnya, báránybőr csizma térdig, felül hosszu ujjú body+kapucnis pulcsi+ujjatlan kapucnis vékonyan pufi mellény, ami leér a combja közepéig, így csak a térde van kint egy réteg harisnyában, de az is téli harisnya. Sajnos nekem így leizzad felül, de kevesebb meg már nem elég.

2015. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LadyLoss ***** válasza:
Én overált vagy nadrág-kabát kombót adtam rá, természetesen rétegesen aláöltöztetve (harisnya-bélelt nadrág, h.u. body, póló, pulcsi, sapka sál, puha talpú, magas szárú csizma) Szerintem ebben a nem túl hideg decemberben elég, de ha fúj a szél, vagy cudarabb a hideg, akkor egy hordozós takarót kanyarítottam e fölé, amit magam varrtam polár anyag és vízhatlan anyagból. Nagyon egyszerű, neten rengeteg képet találsz róla, hogyan készítsd el, vagy vásárolhatsz készen is.
2015. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kivágtam a fejénél a kabátomat, úgyhogy olyan, mintha egy babafej nőtt volna ki a hátamból. A közös kabát a legpraktikusabb.
2015. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hordozótakaró :) keress rá, nagyon hasznos és praktikus cucc, most vettem, mert én kendőben hordom a kislányomat, de úgy se férünk be egyik kabátom alá sem. Így viszont majdnem ugyanolyan, én imádom.
2015. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Overallt adtam rá mikor már csatosban hordtam, soha nem fázott, még így is melegítettük egymást kabáton keresztül. Igaz, csatost én csak 7 hónapos korától használtam mikor már stabilan tudott ülni, előtte kendőt és mei tait kötözgettem.
2015. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!