Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idös kortol lehetne a...

Milyen idös kortol lehetne a kislányomat valamilyen meséhez szoktatni ami majd érdekelné?

Figyelt kérdés
még csak 7hetsek vagyunk de sok ismerösöm babója nézi a tv-t ha az a mesemegy amit szeret pl :bambi de szeretnék én is majd ilyet :ha letsezsem az ágyra vagy ölbe van figyeli a tvt. messzebb vagyunk a tvtöl szóval nem 10cm -re ülünk töle.
2010. márc. 22. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

majd úgy 1 éves kora körül.

de én akkor sem tenném, adj neki majd inkább mesekönyvet.

2010. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiamat eleinte egyáltalán nem érdekelte a TV, igaz, nem is nagyon erőltettem. AZtán olyan 13-14 hónapos lehetett, esett az eső, és már nem tudtam vele mit kezdeni itthon, nagyon nyüglődött csak rohangált fel-alá a lakásban, és akkor betettem neki DVDn a Dzsungel könyvét. Most 17 hónapos, és már többször is megnéztük, nagyon szereti. Imádja az állatokat és a zenét, úghyogy nálunk ez a mese nagyon bevált. Mást még most se nagyon néz, van hogy szól a TV, de ő csak elmegy mellette, rá sem néz, rohan tovább.
2010. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát sztem minnél kédőbb. Lányom 2 éves lesz, még most sem érdekli a tv, egy mesét sem néz, csak kb. 2 percig. Viszont imádja a könyveket.Én inkább a könyveket ajánlanám.
2010. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!!!!!
2010. márc. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!