Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás előtt követelhetek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás előtt követelhetek-e valamilyen anyagi támogatást a feleségemtől? Elhagyott engem és az 5 éves kislányomat, és féléve semmiben nem támogat minket! (Én keresek 80. 000-et, a feleségem 200. 000-et, mégsem segít semmiben)! Egyezkedni nem hajlandó!

Figyelt kérdés

Tehát válás előtt kérhetek-e "gyerektartást"???

Egyedül vagyok kénytelen mindent állni, és még majd a

válóper-gyerekelhelyezés is az én vállamat fogja nyomni.

És ezek eltarthatnak még hosszú hónapokig, félév meg már így is eltelt. Tudom hogy visszamenőleg lehet kérni, de a gyereknek nem mondhatom, hogy "már csak hónapok" kérdése és veszünk új cipőt, ruhát, játékot...stb! Várom válaszotokat! Köszönöm!


2008. aug. 31. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartás válás előtt is jár,ha nálad van a kicsi,de ,hogy mennyi az átfutási ideje a bíróságon (amíg kitűzik a pert)az változó.6 hónapra visszamenőleg lehet kérni a gyerektartást,tehát érdemes minél előbb beadni a válópert.Lehet kérni perköltség mentességet,ha megfelelően indoklod ami ebben az esetben megvan,hiszen a gyereket el kell tartani,ráadásul a másik fél hibájából ment tönkre a házasság,ja és ő sokkal többet keres.
2008. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!