Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik autósülés jobb?

Melyik autósülés jobb?

Figyelt kérdés
Coto Baby Swing, Espiro Optima Pro vagy Giraffe Club bs02? Akinek van tapasztalata valamelyik termékkel kapcsolatban, kérem, írjon.
2010. márc. 22. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Nekem ezekkel nincs tapasztalatom,minthogy töréstesztjük sincsen.

szerintem inkább próbáljatok egy adac teszteltet vásárolni,mert azokm tényleg biztonságosak.

Ezek csak arra valók,hogy ne büntessen meg a rendőr, hogy nincs gyerekülés az autóban

2010. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na igen, de a többi ülés meg megfizethetetlen!! :( Hiába a gyerek biztonsága a cél, ha egyszer nem tudjuk kifizetni! Mi is Espiro Optimát készülünk venni. Boldogan vennék törés tesztelt, díjnyertes üléseket, de akárhogy spórolok, nincs rá 80 ezer Ft-om!!! :(
2010. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem is kell rá annyi. van pl. nania, ami kivételesen egész normál eredményt ért el, és 55 euroba kerül. talán starter sp a neve, de erre nem vennék mérget.
2010. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok. mi pl. tesztgyőztes ülést vettünk, stm starlight sp-t. vadiújan, teszveszről 42500 ft-ért.
2010. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ESPIRO OPTIMA biztonsági gyerekülést vettünk, kb. 3 hónapja használjuk. Én meg vagyok vele elégedve. Téli ruházatban már nem fért bele a hordozójába.

A boltban mindegyikbe belepróbáltam a kislányomat, a többi ülés olyan szélesnek és hatalmasnak látszott.

0-25 kg-ig jó, arccal előre és hátrafelé is szerelhető, ami előnyös mert váltanunk kellett és még nem volt 9 kg-os.

2010. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!