Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülés kérdés! Mi a jobb:...

Autósülés kérdés! Mi a jobb: márkás-közkedvelt tipus használtan, vagy no name újonnan?

Figyelt kérdés
Csak 20 ezer ft-unk van rá (kategória 9-25 vagy 9-36, még nem tudom mi legyen)
2010. szept. 17. 06:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ne vegyél használtat ki tudja volt-e baleset, koccanás v.egyáltalán jó-e.
2010. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Én is csatlakoznék az előttem szólóhoz! Már egy kis koccanás esetén is elvileg ki kell dobni az ülést, még akkor is, ha szemmel nem látható rajta sérülés. Na most ezt szerinted ki teszi meg? Nem tudod biztosra, ha használtan veszed. Akkr már mindenképp egy olcsóbb, de új. Szerintem, nézd meg a 2010-es ADAC törésteszteket, egy csomó kapott jó minősítést. Azokból nyugodtan válogathatsz, biztos találtok megfelelőt :-)
2010. szept. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel a törésteszttel kapcsolatban csak annyi a baj, hogy a legtöbb Magyarországon kapható ülés nem is szerepel benne, mivel a német autóklub csinálja (az ugyanis az ADAC)... no comment. Menjek Németországba ülést venni?
2010. szept. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
16%

Használtat ne vegyél!

A tesztek meg eléggé egyoldalúak.

Én a gyártónak hiszek és azártami túl olcsó, hiába új, valószínüleg nem tökéletes.


(Mi Besafe-t vettünk újonnan, nem volt olcsó, de ez az egy, amin nem spóroltunk, sok felesleges baba hülyeség van, amiről le lehet mondani)

2010. szept. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
Sziasztok! Látom jól lepontoztatok :-( Akkor visszavonom, amit írtam... Ne nézd meg a törésteszteket! Vegyél olyat, amit az első boltban találsz úgy, hogy fogalmad se legyen róla, hogy egyáltalán biztonságos-e vagy sem. Az eladó rá fog beszélni, nyugodj meg! Őt nem érdekli a Babád biztonsága, abban biztos lehetsz. Amúgy nem kell Németországba menni jó ülésért. Az ADAC teszten szerepel a BeSafe, a Römer, és még sorolhatnám. Szerintem ezek nálunk is kaphatók, de nyugodtan pontozzatok le ézért is!!! Azért mindenkinek szép napot. Üdv, 9 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. szept. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Itt van a 2010-es ADAC teszt: [link]

Egyetlen ülés sem kapott nagyon jó minősítést, maximum jót. Ja, és se Römer, se Besafe nem szerepel rajta, csak csupa olyan, amit itthon szerintem nem is lehet kapni.

2010. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Bocsi, visszavonom, rosszat néztem. Szóval van rajta römer is.
2010. szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
De egyébként pont a Römer csak kielégítő.
2010. szept. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Gondolom nem Römer vagy Be Safe ülésre tellik, ha ezt kérdezte a kedves kérdező. Én is szeretném ha nem ezen kéne spórolnunk pl. de nekünk se lenne sose 35-40 stb. ezrünk egy autósülésre bármennyire is jó lenne...

Na hogy a kérdésre válaszoljak, mi 9-36-os Pierre Cardint vettünk közép árfekvésű teljesen meg vagyunk elégedve vele.

2010. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Mi Maxi Cosi Piorit vettünk és nem új volt! Az új ára 40-50 E Ft-körül van! Mi használtan 15E Ft-ért vettük egy kedves ismerőstől! Miért kéne új, ha tud olyat ami használt és semmi baja? Megértem, ha valaki így gondolja, hogy az új a jó, de ha egyszer nincs rá pénz!!!! És nem azért mert sok babakütyüt vesz!!!!
2010. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!