Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek nem volt feltétlenül...

Akiknek nem volt feltétlenül muszáj: mikor mentetek a babával először tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akiknek orvos, gyógyszertár, bolt gyalog is elérhető távolságban van, kocsi viszont nincs vagy nem vezettek.


Mikor mentetek először (hány hónapos volt ekkor a baba) busszal/ villamossal/ trolival/ metróval?


2015. dec. 6. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szia, én 6 hetesen szálltam először vele villamosra, hordozókendővel!
2015. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8 hetes volt amikor nem muszájból mentünk busszal először. 4 hetes volt amikor kórházba kellett vinni és akkor is busszal, de akkor meg nem volt választás.
2015. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első gyerekem 4 hetes volt, amikor elmentem vele a kollégákhoz. Nem volt autónk. Hordozókendőben vittem. (Busz, metró, villamos)
2015. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
2 éves korában, mert tetszettek neki a vonatok, buszok. Kocsival járunk mindenhová, mert a város peremén lakunk szó szerint, kertvárosi részen. Helyi járat 1,5 óránként van, ami felvisz a belvárosba... Azóta viszont sűrűn van olyan, hogy másik városba a barátnőmhöz busszal vagy vonattal megyünk, mert még mindig nagyon szeret a gyerkőcöm tömegközlekedni, 5 éves már.
2015. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Falun lakunk, így boltba és patikába babakocsival megyünk, egyébként pedig autózunk, szóval a 16 hónapos gyerekem még nem használta a tömegközlekedést.
2015. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Másfél éves, és eddig egyszer villamosozott a nagymamával, poénból. Mivel nem feltétlenül muszáj, ezért nem megyünk tömegközlekedéssel sehova. Jómagam a saját városomban szerintem már vagy 15 éve nem ültem buszon. Ha nem autóval megyünk, akkor gyalog vagy bicajjal.
2015. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vidéken lakunk, egy város külterületén. Autónk nincs, a belvárosba mentünk hordozókendős találkozóra/klubba. Gyalog messze van, busz viszont 40 percenként, így azzal mentünk. Kendőben vittem. Babakocsival azóta se próbáltam meg a tömegközlekedést, sokszor fel se férnénk.

A lényeg maradt ki: 6 hetes volt amikor először buszoztunk.

2015. dec. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!