Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy amit a...

Normális az, hogy amit a kórházban adtak BCG oltást, most vörösödik duzzad meg a 7 hetes kislányom karján? Lassan olyan, mint egy gyulladt pattanás. Vagy inkább mutassam meg orvosnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, normális, és az a jó, hogy olyan. nem szabad hozzányúlni.
2010. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is gratula a babához. A BCG oltás elvileg ilyen kell legyen ha a baba szervezete reagál. Legalábbis nekem ezt mondta a dokim amikor én kérdeztem. 3hós baba anyukája
2010. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!az én lányomnak is iszonyu csunya söt nyirokcsomoja is lett a hóna aljába és még az is normális az orvos szerint még mindig csunya neki és már 4 hós
2010. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!Nekünk is kb.1 hónaposan kezdett látszani.Ha begennyesedik egy pici alkoholos vattával töröld át,de ne dörzsöld,meg közbe fújd,hogy ne csípje!Mi 5 hónaposak vagyunk,nem volt vele semmi gáz,most kezd begyógyulni,elmúlni.Minen jót nektek!
2010. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az lenne rossz, ha nem jött volna ki ez a gyulladt pötty, akkor meg kellene ismételni az oltást. Az orvos pedig úgyis rá fog kérdezni két hónapos kontrollon, és nagyon elégedetten fogsz bólogatni :) De hogy ezt neked a védőnőd nem mondta??? Elvileg 6 hetes kora körül kellene neki kijönni, én már rosszul voltam 5 hetes korában, hogy még nincs pötty :)
2010. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!